07.09.2013 Lokomotiva: Hošťálkovice 2:4 / 0:3 SESTAVA A - TopicsExpress

07.09.2013 Lokomotiva: Hošťálkovice 2:4 / 0:3 SESTAVA A BODOVÁNÍ Pihik 4 Hladký 5 Vajda 7 Dluhoš J. 6 (57.Olma 5) Uhlár 5 Hanulík 8 Krupa 5 Šterban 4 Mrůz 5 Mareček 4 Dopirák – (11.Ksandr 5) ŽK: 0 BRANKY: 6.min. 0:1 20.min. 0:2 32.min. 0:3 62.min. 1:3 P.K. Ksandr 65.min. 2:3 Uhlár 75.min. 2:4 HODNOCENÍ ZÁPASU Jsme rád, že jsme toto utkání odehráli důstojně a kluci bojovali až do konce. Bohužel nám chybělo sedm hráčů základní sestavy z důvodu pracovních povinností, disciplinárních trestů, či zranění. Se sestavou jsem byl nucen improvizovat. Poločas jsme prohrávali 0:3, ale ve druhém poločase, kdy jsem sestavu pozměnil, jsme začali Hošťálkovice tlačit a přehrávat. Utkání jsme pak dramaticky dohráli až do konce. Musím tedy poděkovat borcům, kteří zaskakovali na jiných postech za velkou snahu. Děkuji taky oporám, na které spoléhám ( ikdyž některým to nešlo úplně podle mých představ). Jsem rád, že to nikdo nevzdal i v tom nepříznivém stavu a že jste dřeli až do konce. Rád bych ještě poukázal na ty, kteří se v minulé sezóně a v prvním zápase podzimu nechali zbytečně vyloučit a svým nedisciplinovaným chováním nás tak patrně připravili o tři body. Trenér Lička.
Posted on: Mon, 09 Sep 2013 19:55:26 +0000