21.08. FC Slovan Havlíčkův Brod : 1. FC Viktorie Přerov - TopicsExpress

21.08. FC Slovan Havlíčkův Brod : 1. FC Viktorie Přerov 3:13 (2:4) GÓLY: SKŘEČEK, HANDL, MIRVALD a KUČA 2x, KORYČAN, ŠKODA, STAVĚL, BĚLAŠKA a PISKA 1x FC Slovan HB A : 1.FCV A 1:4 ( branky: Skřeček 2x, Škoda a Stavěl ) FC Slovan HB B : 1.FCV B 1:0 ( branky: ) FC Slovan HB A : 1.FCV B 0:1 ( branka: Koryčan ) FC Slovan HB B : 1.FCV A 1:8 ( branky: Handl, Mirvald a Kuča 2x, Bělaška a Piska ) Sestava A: Vojtěchovský - Vyňuchal, Hošťálek, Stavěl, Vařecha, Greč, Koryčan, Obrtel, Bereza, Škoda a Skřeček. Trenér: Kuča/Holouš Sestava B: Kuba - Komínek, Kuča, Bělaška, Pospíšil, Mirvald, Piska, Mazaník, Handl, Braun a Gardián. Trenér: Holouš/Kuča Report A+B: První utkání venku se nám dokonale povedlo a kluci až na malé chybky, pramenící z nezkušenosti, plnili přesně to, co jsme po nich chtěli. Domácí béčko se nakonec ukázalo jako silnější tým, který s námi držel krok po oba poločasy. V tom prvním byli šťastnější domácí, když dvě minuty před koncem vstřelili z ojedinělého útoku branku, zatím co my jsme spálili co se dalo. Ve druhém utkání jsme byli ti šťastní my, když Tadeáš Koryčan krásnou střelou zpoza vápna asi tři minuty před koncem rozhodl o těsném vítězství. Domácí áčko bylo tím týmem, proti kterému si oba naše celky s chutí zastříleli a podle toho i vypadají výsledky. Na jedničku dnes zahráli všichni kluci, nám se hodně líbili Peťa Mirvald, který dohrál utkání na pokraji vyčerpání, Sergio, Lukáš, Tadeáš, Hany a David Kuča. Ti ostatní jim zdatně sekundovali a podle toho to taky dnes vypadalo. Pokud naše výkony půjdou nahoru, nemáme se čeho bát, škoda té nepovedené premiéry s Prostějovem, měli jsme na ně. Břetislav Holouš
Posted on: Thu, 22 Aug 2013 17:52:02 +0000