25. 8. 2013 FK Příluky - SK Lukov 0 : 1 (0:0) - TopicsExpress

25. 8. 2013 FK Příluky - SK Lukov 0 : 1 (0:0) Svou mistrovskou premiéru si odbyli i lukovští žáci v utkání 1. kola OS sk. B. Zajížděli do pro ně neznámého prostředí na Příluky. V první půli byli lepší hosté, vytvořili si několik nadějných šancí, ale bez efektu. Domácí ve druhém dějství hru srovnali a chvílemi byli i lepším týmem. O osudu utkání se nakonec rozhodlo sedm minut před koncem, když se po rohovém kopu přesnou hlavičkou, která se otřela o tyč, prosadil Drábek, který spolu s Marholtem a brankářem Kolářem byli nejlepšími hráči hostů. Pochvalu za bojovnost a předvedený výkon zaslouží ale celé mužstvo. Sestava : Kolář, Topič, M. Horsák, Švehlík, Marholt, S. Bartoň, Drábek, Kocourek, Vaškůj, O. Horsák, Cunda Branka : Drábek
Posted on: Mon, 26 Aug 2013 05:11:53 +0000