Acesta este pontu si analiza mea meciu incepe peste 45 de minute - TopicsExpress

Acesta este pontu si analiza mea meciu incepe peste 45 de minute e timp sa il jucati Pont West Brom v Aston Villa Fotbal - Anglia - Premier League Luni, 25 Noiembrie 2013 The Hawthorns Stadium gazduieste in aceasta seara, incepand cu ora 21:45, partida dintre West Brom si Aston Villa, ultima din cadrul etapei a 12-a din Premier League. Echipa condusa de Steve Clarke vine dupa un rezultat foarte bun obtinut etapa trecuta pe Stamford Bridge (2-2). De asemenea, Anelka si compania nu au mai pierdut pe teren propriu de trei etape, in conditiile in care pe The Hawthorns Stadium s-a deplasat si liderul la zi din Premier League, Arsenal Londra.Ultimul meci disputat in fata proprilor suporteri a fost castigat de Anelka si compania, acestia reusind sa dispuna de modesta Crystal Palace cu un categoric 2-0. De partea cealalta, Aston Villa, o echipa care nu trece printr-o perioada tocmai fasta a reusit etapa trecuta sa rupa seria celor patru meciuri fara victorie si sa castige disputa cu Cardif (2-0). Un amanunt foarte important este acela ca in ultimele doua deplasari oaspetii nostrii de astazi au scos acelasi rezultat (0-0). Au fost doua meciuri sarace in ocazii si faze de poarta. Ultima intalnire directa dintre cele doua combatante s-a terminat la egalitate (2-2). Tinand cont de faptul ca Aston Villa nu a marcat in ultimele doua deplasari( ceea ce nu o caracterizeaza), iar West Brom a facut unul dintre cele mai bune meciuri din acest sezon etapa trecuta in fata celor de la Chelsea incheiat cu nu mai putin de patru goluri , sunt de parere ca in aceast seara vom avea parte de un meci spectaculos, cu multe goluri in ambele porti, la fel cum s-a intamplat si in iarna acestui an, atunci cand cele doua echipe ne-au oferit un spectacol de goluri pe The Hawthorns Stadium. Pont Total Goluri - Ajustabil - Peste +3.5 Cota 3.25 BOOKMAKER BET 365.COM
Posted on: Mon, 25 Nov 2013 19:06:24 +0000