Anto Drobnjak, asystent selekcjonera reprezentacji Czarnogóry - TopicsExpress

Anto Drobnjak, asystent selekcjonera reprezentacji Czarnogóry Branko Brnovicia, uważa, że bałkański zespół jest w stanie wygrywać ze wszystkimi rywalami w grupie H eliminacji mistrzostw świata. W piątek mecz z Polską w Warszawie. ------- Anto Drobnjak: Mamy silny zespół, który jeśli tylko nie ma żadnych kłopotów kadrowych i gra na 100 proc. możliwości, wówczas może pokonać każdego z przeciwników. Nasza grupa jest wyrównana, a co więcej, poszczególne drużyny nawet lepiej grają na wyjazdach niż u siebie. W ostatnich trzech spotkaniach postaramy się zdobyć jak najwięcej punktów, ale nie zapominajmy, że rywale grają też między sobą. Oglądałem mecz Polaków z Danią. Mimo że do przerwy przegrywali 1:2, w drugiej części zaryzykowali, postawili na ofensywę i to im się opłaciło. Warto zwrócić uwagę na polskich kibiców. Jeśli reprezentacja wygrywa, wówczas bardzo jej pomagają, ale kiedy rezultat jest niekorzystny, pokazują swoje niezadowolenie. Gwizdami pożegnali swoich zawodników schodzących na przerwę z Danią. Z pewnością w meczu z nami będą pomagać swym piłkarzom. Nie ma wielkiej filozofii, chłopaki muszą wyjść na boisko, dać z siebie 100 proc. i na pewno będziemy mieli szansę na kolejne trzy punkty. Nasza drużyna już pokazywała, jak jest mocna w trudnych sytuacjach. Teraz oczekujemy na jej pozytywną reakcję po czerwcowej porażce z Ukrainą 0:4. Myślę, że Mirko Vucinic, który narzeka na ból pięty, na piątek będzie gotowy.
Posted on: Wed, 04 Sep 2013 18:37:16 +0000