Az Újpesti Haladás FC csapata toborzót hirdet Női labdarúgók - TopicsExpress

Az Újpesti Haladás FC csapata toborzót hirdet Női labdarúgók számára! A klub 1995-ben alakult egy baráti társaság álmának megvalósításaként. Az azóta eltelt 18 évben kinőtte magát, és mára Újpest egyik legtöbb fiatalkorú labdarúgóját foglalkoztató egyesülete lett! 5 korosztályban több mint 100 srác rúgja a labdát. Emellett felnőtt csapattal és Öregfiúk csapattal is rendelkezik. A pálya folyamatos gondozás és fejlesztés alatt áll, aminek eredményeként idén nyárra teljesen felújított öltözők, zuhanyzók és egy büfé várja a focistákat. Ilyen szervezett munka mellett természetesen az eredmények sem maradhatnak el. Az első érmet az 1989-es korosztály szerezte meg 2004-ben, és egy évre rá megismételve teljesítményét még egy bronzérmet szerzett a bajnokságban. A felnőtt egyesület két ezüstérem után idén egy harmadik helyezéssel büszkélkedhet!! Emellett büszkeséggel tölti el a klubot, hogy Ivancsó Dávid nevű saját nevelésű labdarúgója félév portugáliai légióskodás után, idén az FTC korosztályos csapatában játszhat. Ezek a körülmények és lehetőségek azok amik a Női labdarúgókat is várják! Előképzettségtől és kortól függetlenül várjuk minden focizni vágyó hölgy jelentkezését. A stabil háttér, a nyugodt körülmények mellett a családias hangulatot és barátságos légkört is garantáljuk! Aki mellettünk dönt nem egy teljesen új közegbe csöppen. Egy alap összetartó maggal rendelkezik már a csapat, így nem kell az összeszokatlanságtól, vagy szervezetlenségtől félni! Sőt! Első tornáján az Újpesti Haladás FC Női csapata, az előző bajnokság ezüstérmese által rendezett Metis NFC kupán a második helyen végzett!! Tudnivalók: Edzés helyszíne: 1046, Budapest Blaha Lujza u. 9-13. (volt Pamut pálya) Megközelíthetőség: Újpest központból 220-as busszal 3. megálló (Vécsey Károly u.) 10p. Pálya: egy füves nagypálya, két salakos kispálya Időpont: hétfő, szerda, péntek 19:00-20:30-ig
Posted on: Sat, 27 Jul 2013 18:55:38 +0000