Badín - Rakytovce 1:3 (1:1) G: 27. Výlupok - 32.a 89. Hejčík, - TopicsExpress

Badín - Rakytovce 1:3 (1:1) G: 27. Výlupok - 32.a 89. Hejčík, 53. Jobko ŽK: Konder, Lešták - Rafanides, Gašpar, Greško Zostava RAKY: Spodniak - Záhradník, Gašpar, Kohút, Kaľavský - Fojtík, Považanec (46. Bakovka), Hejčík (90. Bánovský), Rafanides, Greško - Jobko Prvý polčas patril domácim, pretože hostia pôsobili ustráchaným dojmom a dopriali Badínu množstvo času aj priestoru. V 9.minúte mal po spätnej prihrávke tutovku na kopačke Pančík, no mieril vedľa hosťujúcej brány. Pasívnu hru Rakytoviec vytrestal v 27. minúte po rohovom kope hlavou Výlupok. Hostia v prvom polčase z minima vyťažili maximum, keď jedinú akciu po príhrávke Fojtíka zakončil presne Hejčík a bolo 1:1. Do druhého polčasu vstúpili iné Rakytovce a hneď v 53. minúte po rýchlej akcii centri Fojta Jobko upravil na 1:2. Potom sa hralo hore dole, no výraznejšia šanca neprišla ani na jednej či druhej strane. I keď viac hrozili hostia, keďže domáci s pribúdajucim časom viac otvárali zadné dvierka. Definitívu výsledku dali Rakytovce v poslednej minúte, keď Greško ukážkovo vysunul Fojtíka a ten zvolil nezištnú prihrávku na Hejčíka, ktorý upravil na konečných 1:3. Prvý derby zápas Rakytovce zvládli v nedeľu ich čaká ďalšie derby na ihrisku Brusna
Posted on: Wed, 11 Sep 2013 18:25:15 +0000