Ben yaşadıklarımın hiçbirini unutmam. Ama evet ! yeri gelir susarım. Canımı çok yakan şeyler olur ama yinede susarım, tükenirim. Buna izin de veririm aslında.. Salaklığımdan mı? Hayır! Ben kimseye 'GİT' de demem, diyemem. O kişi vazgeçilmez olduğundan mı? Hayır. Ona o kadar şeye rağmen,o kadar değer veririm ki, hergün yaptıklarına utansın diye. Ama bir gün öyle bir giderim ki; Kaybedeceğim hiçbir şey olmaz!'
Posted on: Thu, 20 Jun 2013 23:03:02 +0000
Trending Topics
Recently Viewed Topics
© 2015