Bronz a hazai rendezésű tornán! Felkészülési tornát - TopicsExpress

Bronz a hazai rendezésű tornán! Felkészülési tornát rendeztünk négy NB 2-es csapat részvételével szombaton, Putnokon. A reggel kilenckor kezdődő mérkőzésen a Salgótarjáni Strandépítők ellen léptünk pályára. Az első félidő nem azt a játékot és hozzáállást hozta, mint amire szükség lesz a bajnoki mérkőzéseken. Az első két gólt még mi lőttük, de aztán zsinórban 5-öt lőtt a Strandépítők, akik igen komoly célokkal vágnak neki a következő szezonnak. Nem találtuk a játékunkat se a támadásban se a védekezésben, így elég jelentős előnyt harcoltak ki a Nógrád megyeiek. Félidő: 8-14. A második félidőben már összeszedettebbek voltak a támadásaink és agresszívabb lett a védekezés is, de nem sikerült a 6 gólos hátrányunkat ledolgozni. Kazincbarcikai Kézilabda KC – Salgótarjáni Strandépítők KC 23-26 (8-14) KKSE: Lezák (kapus), Horváth (kapus) – Steinbinder 4, Bodnár 3, Nánási, Dobó, Mészáros 8, Hajdú 1, Szakál, Novák 1, Tamók, Szilágyi Á. 1, Jaskó 1, Kovács D. 2, Holló, Péntek 2, Edző: Balázs Gábor SSKC: Magyar (kapus), Letovai (kapus) – Forgács 6, Rácz 3, Bártfai, Hajdú 5, Gyetvai 6, Nagy, Baranyai 1, Hortobágyi 1, Dénes 3, Bognár 1, Edző: Szabó Attila A második mérkőzésen a Miskolc a Hevessel csapott össze és 11-15-ös félidő után 19-25-re nyert és ezzel a döntőbe jutott a Heves. MVSI: Puskás (kapus), Oross (kapus), Tompa (kapus) – Németh, Mózer 1, Csontos 4, Pákozdi 1, Papp, Horváth Z. 3, Horváth T. 1, Smiger 4, Orosz 2, Bukta 1, Pócs, Alexa 2, Dulai, Edző: Montovay Péter HSE: Szőllősi (kapus), Szőregi (kapus) Zsemberi (kapus) – Lakatos 5, Szalkai 1, Nagy 2, Steczina 6, Kása 1, Borbély 5, Csikós 1, Tóth 1, Terenyei 1, Edző: Holló László A bronzmérkőzésen a Miskoci VSI csapatával néztünk farkasszemet és helyenként igen jó játékkal sikerült őket két vállra fektetni. Kazincbarcikai Kézilabda KC – Miskolci VSI 30-25 (16-12) KKSE: Lezák (kapus), Horváth (kapus) – Steinbinder 3, Bodnár 3, Nánási 1, Dobó 2, Mészáros 12, Hajdú, Szakál 1, Novák 2, Tamók 1, Szilágyi Á. 2, Jaskó 3, Kovács D., Holló, Péntek, Edző: Balázs Gábor MVSI: Puskás (kapus), Oross (kapus), Tompa (kapus) – Németh, Mózer 3, Csontos 4, Pákozdi, Papp 1, Horváth Z., Horváth T. 4, Smiger 5, Orosz 3, Bukta 2, Pócs, Alexa 3, Dulai, Edző: Montovay Péter A döntő összecsapáson egy szoros félidőt követően a Strandépítők végül 9 góllal győzte le a Heves csapatát. Hevesi SE - Salgótarjáni Strandépítők KC 22-31 (13-15) HSE: Szőllősi (kapus), Szőregi (kapus) Zsemberi (kapus) – Lakatos 9, Szalkai, Nagy 3, Steczina 1, Kása, Borbély 1, Csikós 2, Tóth 5, Terenyei 1, Edző: Holló László SSKC: Magyar (kapus), Letovai (kapus) – Forgács 6, Rácz 3, Bártfai 1, Hajdú 7, Gyetvai 4, Nagy 1, Baranyai 2, Hortobágyi, Dénes 3, Bognár 3, Edző: Szabó Attila A torna végeredménye: 1, Salgótarjáni Strandépítők KC 2, Hevesi SE 3, Kazincbarcikai Kézilabda KC 4, Miskolci VSI Köszönjük a csapatoknak a részvételt és sok sikert kívánunk nekik a hétvégén induló bajnokságra. Csapatunkra még egy felkészülési mérkőzés vár, a Salgótarjáni Strandépítők ellen lépünk pályára kedden. Ez lesz a főpróbája a vasárnapi bajnoki mérkőzésre, ahol is Kisvárdára fogunk látogatni és ezzel megkezdődik a 2013/14-es NB 2-es szereplésünk. HAJRÁ BARCIKA!
Posted on: Mon, 16 Sep 2013 08:04:32 +0000