Csapataink eredményei - 2013. október 14-től 20-ig: U17 - TopicsExpress

Csapataink eredményei - 2013. október 14-től 20-ig: U17 A(’97/’98) bajnoki mérkőzés – MLSZ U17 II. osztály Közép A. csoport, 10. forduló - 2013.10.20. 10.00 óra IV.Tábor u.24., régi Tungsram Sporttelep – füves nagypálya, 2x45 perc, 50 néző UTE U16 – Tabáni Spartacus 2–4 (2-2) G: Pfeiffer, Zana, Székely, Molnár Gólpassz, előkészítés: Laczkó, Székely, Bayer, Zana Erdei (7) - Sándor (6), Gyurácz (6), Polonyi (6), Csicsely (6) – Lukász (7), Zana (7), Laczkó (7) – Bayer (7), Székely (7), Pfeiffer (7) Cs: Horváth (-), Feczesin (6), Molnár (6), Bagdy (6) Mérkőzéselemzés: Újpesten lépett pályára U17-es, MLSZ csapatunk, ahol az előző hétvégi kisiklást szerettük volna kijavítani, annak ellenére, hogy a különböző betegségek, sérülések, és eltiltás szinte megfelezték keretünket. A találkozót nagyon jól kezdtük a reggeli párától gyors, jó minőségű füves pályán, mely láthatóan már sokadszor nagyon kedvez rövidpasszos, labdajáratáson alapul játékunknak! Magabiztosságot, és erőt sugárzott csapatunk, és stílusunkhoz hűen, a labdabirtoklásra hangsúlyt fektetve, türelmes játékot mutatva, óriási mezőnyfölényt alakítottak ki fiaink. A fölény folyamatos helyzetekkel párosult, majd a 13. percben Pfeiffer értékesítette ziccerét, amivel vezetést szerzett csapatunk, és azt hihettük, hogy további gólok következnek. A gólok helyet csak helyzetekig jutottunk, így a mezőnyfölényünk, igaz nagyon látványos volt, de egy kicsit meddővé vált. A nyugodt játékunkba, a 23. percben hiba csúszott, melyet ellenfelünk ki is használt, majd a 31. percben elkövetett újabb egyéni hibát követően már hátrányban voltunk. Egy ilyen helyzetben mindig kiderül, hogy egy csapat, milyen mentalitást képvisel, és csapatunk jelesre vizsgázott, hiszen játékát, stílusát megtartva nagyobb nyomást helyezett ellenfelére, és a félidő vége előtt, Zana bomba szabadrúgásával egalizálta az eredményt. A második félidőben ellenfelünkön nem csökkent a nyomás, és egy gyönyörű támadás végén Székely megszerezte a vezetést. Az újpestiek letámadással próbálkoztak, de fiaink technikai, és taktikai fölényünkkel könnyedén megoldották a játékhelyzeteket, és érezni lehetett, hogy nemsokára újabb gólt szerezhet csapatunk, amivel végleg eldönti a három pont sorsát. Sajnos, erre a 78. percig kellett várni, amikor is Molnár egy szögletet követően jó ütemben csúsztatott, így meg lett a kétgólos előny. A gól teljesen megnyugtatta fiainkat, ami koncentráció visszaeséssel járt, illetve többen azt gondolták, hogy rohanni kell a további gólokért, és stílusunkat feladva, kapkodó, őrült „rohanás” váltottunk, mely inkább atlétikára kezdett hasonlítani, mint futballra. A felesleges, előkészítés nélküli előre játék sok pontatlansággal járt, így ellenfelünknek több veszélyes ellentámadása volt, ahol vagy a kapusunk védett, vagy az újpesti támadók hagyták ki lehetőségeiket. A végére sikerült rendezni a sorokat, így nyugodtan mondhatjuk, hogy magabiztos győzelmet arattunk az Újpest otthonában. Összegzés: Az egyéni, és a mérkőzés utolsó szakaszában látott taktikai, gondolkodásbeli hibák ellenére a mérkőzés nagy részében kimondottan stílusosan játszott csapatunk, ami nagy öröm volt a számomra, hiszen egy nagy tradícióval rendelkező NB I-es klub utánpótlás csapatát vertük meg, teljesen simán, nagy fölényben futballozva. Ezt a játékot jövő héten tovább kell pontosítani, és még nagyobb tempót kell produkálni. MLSZ IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG U-17 II.oszt. Közép A. csoport A bajnokság állása a 10. forduló után – 2013.10.20. Csapat neve: Mérk. Győz. Dönt. Ver. Lőtt gól Kapott gól Pont 1. Airnergy FC 11 9 1 1 26 10 28 2. TASK Tatabánya 10 8 0 2 47 14 24 3. Tabáni Spartacus 11 8 0 3 31 21 24 4. Vác VLSE 10 7 1 2 39 19 22 5. Vasas Kubala Akadémia U16 10 6 1 3 28 14 19 6. BKV Előre SC 10 6 1 3 30 25 19 7. Szolnoki MÁV Utánpótlás 10 6 0 4 25 15 18 8. III.Kerületi TVE 10 5 1 4 33 19 16 9. Szent István SE-OTP Bank 10 5 0 5 27 27 15 10. REAC SI 10 4 1 5 14 17 13 11. Csepel FC 10 3 1 6 27 33 10 12. Siófoki Bányász SE 10 3 1 6 24 30 10 13. UTE U16 10 3 0 7 16 26 9 14. Soroksár SC 10 2 1 7 21 34 7 15. Monori SE 10 1 1 8 6 40 4 16. Budaörsi SC 10 0 0 10 6 55 0 Hajrá Tabán! Edző: Helm Tamás U17 B(’97/’98) bajnoki mérkőzés – BLSZ U17 1.csoport, 10. forduló - 2013.10.19. 15.00 óra XI.Kánai út 2-4., Újbuda Sportcentrum – műfüves nagypálya, 2x45 perc, 25 néző Szép időben, és három győzelemmel a hátunk mögött vártuk a megmérettetést a Kelen SC csapata ellen, amely mögöttünk tartózkodott a tabellán. Tabáni Spartacus- Kelen SC 0-3 (0-1) G: - Horváth (5) - Deli (5), Gyebnár (5), Molnár (5), Laczkó G. (5) - Gazsó (5), Vörös (5) – Surnyák (5), Bagdy (5), Tóth (5) - Mensáros (5) Cs: Ács (5), Lugosi (5), Hajas (5) Az első negyedóra vagdalkozó játéka után kezdtünk magunkhoz térni, és megpróbáltuk a támadásainkat hátulról felépíteni, ami az ellenfél térfelének közepéig sikerült is. Itt azonban a pontatlanságunknak, és a lassú játékunknak köszönhetően megtorpantunk, és helyzetig alig-alig jutottunk el. A védekezésünk sem volt megfelelő, mert a mélységből érkező emberekkel, és az ellenfél mélységi passzaival sem tudtunk mit kezdeni. A félidő vége előtt nem sokkal hátrányba is kerültünk, így 0-1-es eredménnyel vonultunk el a szünetre. A szünetben az ellenfél térfelén történő gyorsabb játékra hívtam fel a figyelmet, mert úgy gondoltam, hogy így könnyebben ki tudjuk használni az üres területeket. A második játékrészben már többször sikerült az ellenfél védelme mögé kerülni, és több lehetőségünk is volt, de ezek kihasználatlanul maradtak. A második gól (amelyet egy hatalmas bírói tévedés előzött meg) pedig megpecsételte a sorsunkat ezen a meccsen. Akartunk, próbálkoztunk, de valahogy semmi sem jött be. A Kelen pedig eközben berúgta a harmadik gólját is, ezzel kialakítva a 0-3-as végeredményt. Összegezve: Az akarással, küzdőszellemmel nem volt gond, de a játékunk minőségén a továbbiakban csak a koncentráltabb, jól elvégzett edzéssel tudunk javítani, melyet ugyanabban a ritmusban kellene elvégeznünk, mint ahogy egy jó iramú meccsen szeretnénk játszani. Gratulálok a csapatnak a küzdőszellemhez! BLSZ IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG U-17 (97) A bajnokság állása a 10. forduló után – 2013.10.20. Csapat neve: Mérk. Győz. Dönt. Ver. Lőtt gól Kapott gól Pont 1. ÚTE 7 7 0 0 86 5 21 2. Pénzügyőr SE 7 6 1 0 23 6 19 3. Ferihegy-Vecsés 7 5 1 1 28 16 16 4. Fővárosi Vízművek SK 7 5 0 2 31 19 15 5. Szent István SE 8 5 0 3 29 26 15 6. II. Kerület UFC 8 4 0 4 25 34 12 7. Budakeszi LA 5 3 1 1 18 14 10 8. Kelen SC 9 3 1 5 15 22 10 9. Újbuda-Tabáni Spartacus 6 3 0 3 36 19 9 10. Újpesti Haladás 5 3 0 2 11 11 9 11. Gloriett SE 7 3 0 4 19 44 9 12. Ferencvárosi FC 6 1 1 4 18 22 4 13. Budatétény SE 7 1 1 5 9 29 4 14. M L T C 6 1 0 5 16 19 3 15. Gerzo Kft. (Hegyvidék UFC) 10 1 0 9 18 65 3 16. Inter CDF SE 3 0 0 3 0 31 0 Hajrá Tabán! Edző: Mészáros Zsolt (Gyapi bá’) U15(’99) bajnoki mérkőzés – MLSZ U15 I. osztály Nyugati csoport , 10.forduló - 2013.10.19. 11.00 óra XI.Kánai út 2-4., Újbuda Sportcentrum - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 40 néző Tabáni Spartacus – UTE 1-1 (1-1) G: Kovács Orczy (6) – Kulcsár (6), Györkös (6), Lattes (6), Ludvig (6) – Horváth (6), Novák (6) – Bíró (6), Kovács (6), Jobbágy (6) – Bognár (6) Cs: Sztrkács (6), Petry (6), Rosdy, Radics, Tóth Sajnos még az alsóházban rendezett rangadóra kellett készülnünk. Az elmúlt hetek, és az utolsó hét eseményei félően rányomhatták volna negatívan is hatását a játékunkra, de a csapat mentalitásának helyreállítására tett kemény, fegyelmi lépések pozitívan sültek el részünkről. A mérkőzés kezdetén, ebben az idényben még nem látott összeállításban léptünk pályára. Nagy kedvvel, és határozottan kezdtük a mérkőzést, kiegyenlített játékot láthattunk a labdabirtoklás szempontjából. Az ellenfél térfelén nyomást gyakoroltunk az újpesti védőkre, aminek hatására többször zavart is tudtunk okozni. A labdabirtoklásunk szempontjából ismét kijött stílusunk, és rendkívül szervezett módon indítottuk támadásainkat, ellenfelünkkel szemben, akik inkább a felívelésekre fektette a hangsúlyt. A 15. percben, kb. 30m-re ellenfelünk kapujától szabadrúgást végezhettünk el, amit bíztatásomra kapura lőtt védőnk, a kipattanóra tökéletesen érkezett középpályásunk, és megszereztük a vezetést. Ez nagyon feldobta csapatunkat, de a további még fokozottabb szervezettségre hívtam fel a figyelmet. Ez sajnos pár percig tartott, mert egy nagy keveredés után középen vitatható módon, véleményem szerint egyértelmű les állás után mégis megszerezte az egyenlítő gólját ellenfelünk. A gól után szerencsére nem estünk össze, és „magunkat megrázva”, folyamatosan próbálkoztunk tovább, de sajnos érdemleges helyzetig nem jutottunk el. Szerencsére ellenfelünk sem, és inkább a pálya közepén zajlott a játék. A szünetben az apró figyelmetlenségekre hívtam fel a figyelmet, és a bátrabb támadásra, vállalkozó kedvre.. A második félidőben mindenki felszívta magát, hogy magasabb tempóban próbált meg játszani. Ez részben sikerült is, és több támadást tudtunk vezetni, de sajnos a döntő pillanatokban mindig tévesztettünk. Szerencsénkre ellenfelünk sem volt mindig a helyzet magaslatán, és ők is tévesztettek az utolsó passzoknál. A második játékrész nagy iramban zajlott, teljesen kiegyenlített játékképpel, így igazságos, 1-1-es végeredménnyel ért véget a mérkőzés. Összegzés: Öröm volt látni, hogy mindenki a maximális teljesítményre törekszik, és taktikailag 100%-osan fegyelmezett és határozott. Végre egy jól működő csapatot láttam a pályán, egy csapategységet bontó megjegyzés nélkül! Erre a teljesítményre lehet építeni! Gratulálok a csapatnak a jó játékhoz! MLSZ SERDÜLŐ BAJNOKSÁG U-15 I.oszt. Nyugati csoport A bajnokság állása a 10.forduló után – 2013.10.20. Csapat neve: Mérk. Győz. Dönt. Ver. Lőtt gól Kapott gól Pont 1. Vasas Kubala Akadémia 10 8 2 0 47 9 26 2. Ferencvárosi TC 9 8 0 1 43 8 24 3. Puskás Akadémia Felcsút 10 7 2 1 28 11 24 4. Paksi FC 10 7 1 2 40 15 22 5. PMFC-Matias 10 6 2 2 39 18 20 6. Illés Akadémia-Haladás 9 6 1 2 35 15 19 7. Győri ETO FC 10 5 3 2 37 13 18 8. ZTE Akadémia 9 4 1 4 21 17 13 9. Siófoki Bányász SE 10 3 2 5 13 26 11 10. Goldball’94 FC SE 10 3 1 6 24 30 10 11. Videoton FC 10 3 1 6 11 39 10 12. UTE 10 2 2 6 16 26 8 13. Tabáni Spartacus 9 2 1 6 9 30 7 14. Gyirmót SE Győr 9 1 1 7 16 38 4 15. Tolle UFC Szekszárd 10 1 0 9 11 61 3 16. SC Sopron 9 0 2 7 12 46 2 Hajrá Tabán! Helyettesítő edző: Zöld Péter BLSZ IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG U-15 (99) A bajnokság állása a 8. forduló után – 2013.10.20. Csapat neve: Mérk. Győz. Dönt. Ver. Lőtt gól Kapott gól Pont 1. II.Kerület UFC 5 4 1 0 37 12 13 2. Gerzo Kft. (Hegyvidék UFC) 6 4 0 2 36 15 12 3. Ikarus BSC 5 4 0 1 18 10 12 4. Vasas Kubala Akadémia 5 3 1 1 25 7 10 5. Újpesti Haladás 5 2 1 2 19 16 7 6. Budafoki LC 4 2 0 2 16 12 6 7. Tabáni Spartacus 6 2 0 4 12 34 6 8. Kelen SC 5 1 1 3 16 16 4 9. Angyalföldi SI 6 1 0 5 9 45 3 10. BVSC-Zugló 3 0 0 3 0 21 0 Hajrá Tabán! Edző: Deák Zsolt U14(’00) bajnoki mérkőzés – MLSZ U14 I. osztály Nyugati csoport , 10.forduló - 2013.10.19. 13.00 óra XI.Kánai út 2-4., Újbuda Sportcentrum - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 40 néző Tabáni Spartacus – UTE 1-11 (0-6) G: Szabó Kolláth (4) – Horváth (4), Fekete (5), Szabó (5), Bebők (4) – Rácz (5), Lovass (4) – Hutter (4) – Bekker (5), Fülöp (5), Zsidek (5) Cs: Szekeres (5), Novák (4), Molnár (5), Tőrös (-) Szombaton az Újpest csapatát fogadtuk hazai pályán, a soron következő bajnoki mérkőzésünkön. Ellenfelünk pár ponttal állt előttünk a tabellán, ezért nagyon szoros mérkőzésre számítottunk és bíztunk benne, hogy további pontokat szerezhetünk a bajnokságban. A mérkőzésről nehéz bármit is mondani, az eredmény magáért beszél. Rettenetesen kezdődött számunkra a mérkőzés, hiszen már tíz perc elteltével, két góllal vezetett ellenfelünk. A két gyors bekapott gól teljesen megtörte a csapatot, melynek köszönhetően sorra kaptuk a gólokat. Már az elején látható volt, hogy nem tudjuk tartani ellenfelünk két gyors támadóját, ennek ellenére rossz helyezkedésünkkel, folyamatos versenyfutásra kényszerültünk. Idén már nem először fordul elő, hogy saját magunkat veretjük agyon az ellenfelünkkel, mert nem tudjuk levédekezni a területbe előrevágott labdákat. Összegzés: A bajnokságban lejátszott tíz mérkőzés után a következőket lehet levonni: 1., Képességek alapján igenis itt van a helyünk az első osztályban, mert több csapatnál is felkészültebbek vagyunk technikailag, és taktikailag is egyaránt. 2., A gyerekek hozzáállása a munkához kimagasló, mindenki maximális odafigyeléssel dolgozik az edzéseken, ezért sem érdemlik meg ezeket az eredményeket! 3., A mérkőzéseken azonban nem megfelelő önbizalommal lépünk pályára. Sajnos komoly probléma, hogy több játékosom a versenyláz miatt meg sem közelíti az edzéseken mutatott formáját. Ami azt mutatja, hogy nem csak játéktudásban, hanem mentálisan is fel kell nőnünk az első osztály színvonalához. MLSZ SERDÜLŐ BAJNOKSÁG U-14 I.oszt. Nyugati csoport A bajnokság állása a 10.forduló után – 2013.10.20. Csapat neve: Mérk. Győz. Dönt. Ver. Lőtt gól Kapott gól Pont 1. Győri ETO FC 10 9 0 1 60 9 27 2. Vasas Kubala Akadémia 10 8 1 1 32 14 25 3. Ferencvárosi TC 9 8 0 1 52 13 24 4. Videoton FC 10 7 2 1 35 9 23 5. Puskás Akadémia Felcsút 10 7 1 2 30 13 22 6. Illés Akadémia-Haladás 9 6 1 2 38 23 19 7. PMFC-Matias 10 5 1 4 25 14 16 8. Siófoki Bányász SE 10 4 2 4 12 16 14 9. UTE 10 4 1 5 32 28 13 10. Paksi FC 10 3 0 7 12 34 9 11. ZTE Akadémia 10 2 2 6 22 46 8 12. SC Sopron 9 2 1 6 13 27 7 13. Goldball’94 FC SE 10 2 1 7 13 45 7 14. Tolle UFC Szekszárd 10 2 0 8 10 32 6 15. Gyirmót SE Győr 9 1 1 7 11 37 4 16. Tabáni Spartacus 10 1 0 9 8 45 3 Hajrá Tabán! Edző: Deák Zsolt U11(’03) OTP-MOL Bozsik Gyermek Torna, 2.őszi torna – 2013.10.19. 12.00 óra I. Czakó u. 2-4. - füves félpálya, 5x2m-es kapuk, 6+1 fő, 1x20 perc, 65 néző Hamar elrepült az idő, és már a második Bozsik tornára készülhettünk fel a tornát megelőző hetekben. Sajnos számos dolog (sok hiányzás, vereségek, sérülés) nehezítette a dolgunkat, ráadásul az utolsó hét elején többen is bejelentették hiányzásukat. Így olyan játékosokkal kellett kiállnunk a tornán, akik hiányázásuk miatt nem érdemelhettték volna azt ki, hiszen nem is voltak edzésben. Azonban egy jó csapat nehéz időkben mutatkozik meg igazán! Célunk az első idei győzelem megszerzése mellett, a tanult védekezés hatékony alkalmazása megfelelő mentalitással vegyítve, természetesen a „tabános” játékstílus keretein belül. A csapat tornán résztvevő kerete: Mihalik, Vincze, Koronics – Tárik, Czagány, Árpád, Zalaváry, Gubányi, Kléber, Felhős, Pauer Mérkőzések: Tabáni Spartacus „Piros” – II.Kerület UFC „Zöld” 1-2 G: Árpád Gólpassz: Czagány Ahogy az elmúlt tornán, megint az első meccsen pörögtünk a leginkább. Védekezésünk nagyon stabil volt, a mentalitással minden fizikai és technikai lemaradásunkat kiegyenlítve méltó ellenfelei voltunk a II. kerületieknek. Támadásunk nem volt elég hatékony, de kevés helyzetünkből így is gólt szereztünk. Már megvolt a döntetlen, ám az utolsó pillanatban egy fegyelmezetlen egyéni hiba miatt gólt kaptunk. Rászolgáltunk az 1 pontra! Tabáni Spartacus „Piros” – Újbuda Kft. 0-1 G: - A fiúk a továbbiakban is nagyon jó mentalitással küzdöttek a sikerért, azonban támadásban továbbra sem tudtunk kellő nyomást helyezni az ellenfélre. A meccsen inkább a harcosság dominált, mi jobban igyekeztünk játszani a focit, de sajnos egy jól eltalált szabadrúgás után ismét szoros vereséget szenvedtünk. II.Kerület UFC „Fehér” – Tabáni Spartacus „Piros” 3-1 G: Czagány Gólpassz: Pauer Ezen a meccsen ÉN követtem el az első hibát, amikor megváltoztattam az eddig jól bevált kezdő felállást! Sajnos ez a gyerekeket is megzavarta, és hirtelen 2 gólos hátrányba kerültünk. A gyerekek a fáradás (fizikális, mentális) ellenére nagyot hajtottak, így sikerült a végén szorossá tenni a meccset. A Tabáni Spartacus „Piros” csapatának összesített eredménye a tonán: 3 - - 3 2-6 Gratulálok Czagány Bulcsúnak az új poszton látott hasznos játékához! J Összegzés: Csapatunk a nehézségek ellenére nagyon éretten és jó mentalitással focizott. A srácok átérezték, hogy milyen hozzáállás, mentalitás és gondolkodásmód szükségeltetik a sikeres játékhoz. Ahhoz, hogy végre meccset nyerjünk, a támadás és védekezés megfelelő összehangolása kell, és még nagyon sok Munka és Munka! Csapatunk nagyot fejlődött védekezésben, amit a számok is mutatnak, és ez nagyon fontos a csapat stabilitásához. Hajrá Tabán! Hajrá Fiúk! Edző: Herpai Márton U10(’04) OTP-MOL Bozsik Gyermektorna Program, 2. őszi torna – 2013.10.19. 12.00 óra I. Czakó u. 2-4. - füves félpálya, 5x2m-es kapuk, 6+1 fő, 1x20 perc, 65 néző Tabáni Spartacus tornán résztvevő kerete: Tóth Balázs Gellért - Horváth Domonkos, Román Barnabás, Márfai Levente, Tóth Balázs, Gáldi András, Horváth Álmos, Baranyai Bálint, Tóth Kristóf, Vass Bence Most, hogy már ismertem az ellenfeleket és tudtuk, hogy a Budatétény SE U11-es csapatát az erősebb csoportba történő átsorolása miatt elkerüljük, nagy reményekkel vártam a tornát, mind játékban, mind sikerélményekben. Mérkőzések: Tabáni Spartacus– Újbuda Kft. 1-1 G: Gáldi A. Az első mérkőzés már nem úgy alakult, ahogy terveztük. Játékban nagy visszaesés volt megfigyelhető az elmúlt tornához képest. Ugyan mi domináltunk szinte az egész meccs alatt, de nagyon sok hiba jellemezte a játékot, így kevesebb helyzetet tudtunk kialakítani ill. a meglévőket értékesíteni. Hozzáteszem, hogy ellenfelünk (Újbuda) játékában sem volt benne a gól, egy szerencsésen eltalált labda (egy lecsúszott beadás) védhetetlenül vágódott a kapunkba. Mészöly Focisuli - Tabáni Spartacus 2-0 G: - II.Kerület UFC ”Fekete” - Tabáni Spartacus 6-2 G: Gáldi (2) A következő két mérkőzésen (II.Kerület UFC, Mészöly Focisuli) sem tudtunk játékban előrelépni. Az ellenfél térfelén mintha elfelejtenénk játszani és nagy rohanás, kapkodás veszi kezdetét. Nem birtokoljuk a labdát, mindenki rohan a kapu felé. Ellenfeleink masszívan védekeztek, így nem sok esélyünk volt az egyénieskedő játunknak. Hidegkúti SC - Tabáni Spartacus 3-1 G: Márfai Az utolsó mérkőzésen egy új ellenféllel találkoztunk. A fiúk küzdöttek becsülettel, de nem sikerült nyerni. Tompák voltunk, sok esetben egymásra vártunk. Nem egyszer fordult elő a négy mérkőzés alatt, hogy a kapusunk által védett kipattanó labdára az ellenfél ért oda először és ezek nagy százalékban gólt is jelentettek. A torna mérkőzései összesítve: 4 - 1 3 4-12 Összegzés: A pozitívum: örömmel láttam, hogy a saját térfélen elég magabiztosan játszik a csapat, tavalyhoz képest sokkal eredményesebben tudjuk kihozni a labdát, hátul megjáratni, támadást indítani. Azonban előre játékban kell fejlődnünk, megtanulni azt, hogy nem kell minden áron rohanni az ellenfél kapuja felé, igyekeznünk kell a csapatjáték folyamatosabb megtartására, kevesebb egyéni, öncélú játékra. Kiemelném Horváth Domonkost és Román Barnabást a tornán nyújtott teljesítményéért! Gratulálunk! Hajrá Tabán! Edző: Zöld Péter U9(’05/’06) OTP-MOL Bozsik Gyermektorna Program, 2. őszi torna – 2013.10.19. 9.00 óra I. Czakó u. 2-4. - füves 40x20m-es kispálya, 3x2m-es kapuk, 4+1 fő, 1x15 perc, 90 néző A tornán résztvevő keret: Musza - Börcsök, Őszy, Németh, Vajk, Zsidek, Magyar, Rákos Mérkőzések: II. Kerület UFC „Fekete” – Tabáni Spartacus 2-4 G: Vajk (2), Magyar, Börcsök Gólpassz: Németh (3), Őszy Szuper meccsel kezdtünk. Szép, gólpasszokkal tarkított mérkőzésen hamar vezetést szereztünk majd lelkes ellenfelünk is betalált. Szerencsére a gólkülönbséget javítatni tudtuk így nem forgott veszélyen a győzelmünk. . Tabáni Spartacus – II. Kerület UFC „Zöld” 2-4 G: Börcsök, Rákos Gólpassz: Magyar Erősebb UFC ellen is játszottunk. Úgy tűnt pontot is szerezhetünk majd két bomba góllal ők bizonyultak jobbnak. Nagyon lüktető, jó iramú mérkőzés volt. II. Kerület UFC „Fehér” – Tabáni Spartacus 5-1 G: Börcsök Gólpassz: Vajk Ellenfelünk a korosztályra nem jellemző, sokpasszos játékkal kezdett. Ügyesen járatták a védőktől kezdve a labdát, és két gyors góllal elhúztak. Mi is belelendültünk és többször veszélyezettünk kapujukat, sőt egy remek találattal szépítettünk és a korábbi tornához mérten jó eredményt értünk el. II. Kerület UFC „Fekete” – Tabáni Spartacus 1-2 G: Németh, Őszy Gólpassz: Magyar Szép zárása volt a tornának. Olyan meccsen, melyen gólt sem kaptunk! Igazán remek volt elsősorban a második, bepasszolt gólunk Bulcsú és Iván összjátékából! A tornán elért eredmények összesítve: 4 2 – 2 9-12 Összegzés: Örülök, hogy ilyen szép időben, remek focit produkáltak a gyerekek, és ezt természetesen ellenfeleinkre is értem! Kiemelkedő volt ma az az önzetlenség, aminek eredménye, hogy több gólunkat is remek összjáték előzte meg. Látványos keresztpasszokkal és cselekkel is színesítettük a focit. Védekezésben is jobban teljesítettünk, ez elsősorban a legerősebb UFC csapat ellen volt látványos. Örülök, hogy a gyerekek élvezettel, és lelkesen szaladgáltak, és technikai bázisukat használva tudatosan keresték egymást a labdabirtoklás, támadások során. Gratulálok a Csapatnak, és Börcsök Balázsnak különdíjhoz! Hajrá Tabán! Edző: Kiss Zoltán U7(’07+) OTP-MOL Bozsik Gyermektorna Program, 2. őszi torna – 2013.10.19. 9.30 óra I. Czakó u. 2-4. - füves 20x15m-es kispálya, 2x1m-es kapuk, 3:3 ellen, 1x10 perc, 40 néző Tabáni Spartacus tornán résztvevő kerete: Vasas Marcell, Pagonyi Levente, Szabó Csanád Vilmos, Boksay Milán Folytatódott a fesztivál sorozat a legkisebbek számára. Sajnos a létszám továbbra is elég kevés, de így is mindenki nagyon jól érezte magát. Ismét forgószínpad szerűen zajlottak az események, Deák Zsolti bácsinál kisebb technikai feladatokkal próbálkoztak, addig nálam egy-egy csapat játszott mérkőzést. Örömmel láttam, ahogy a srácok ilyen elszántan játszanak és megtesznek mindent a győzelemért. A játék fejlődött a legutóbbihoz képest, már próbáltunk passzokat kialakítani, és tudatosan támadásokat vezetni. Boldog voltam, hogy sok szép gólt is láttam minden csapat részéről. Csak így tovább!! Kiemelném Boksay Milánt, aki a torna alatt végig nagyon figyelt, ügyesen és bátran játszott! Gratulálunk! Hajrá Tabán! Edző: Zöld Péter
Posted on: Thu, 24 Oct 2013 09:52:28 +0000

iv class="sttext" style="margin-left:0px; min-height:30px;"> Holidays came and went and Yep still steadily losing the jiggly