Cześć.Chelsea wczoraj w pierwszej połowie ustanowiła wynik z - TopicsExpress

Cześć.Chelsea wczoraj w pierwszej połowie ustanowiła wynik z Hull już 25 minucie.5 minucie był karny dla The Blues , ale Frank Lampard nie był skupiony przy karnym i Alan Mc Gregor wybronił jedynastke.W 11 minucie Oscar wychodzi w sytułacji Sam na Sam z Mc Gregorem lekko trąci piłke i mamy 1 : 0 !!!.Około 23 minuta Fernando Torres jest faulowany przez piłkarza Hull City.Mamy rzut wolny.Do piłki podchodzi Frank Lampard i z prostego pod bicia tak jak Cr 7 lub Gareth Bale strzela okienko i mamy 2 : 0 !!!.W drugiej połowie Chelsea miała dwie sytułacje między innymi Schurle oraz Hull City , ale Petr Czech zachował czyste konto.Ramires zagrał pełne 90 minut i został Najlepszym Zawodnikiem Meczu.Wszystkich fanów Ramiresa to cieszy ; ).Admin / Farfan ;)
Posted on: Mon, 19 Aug 2013 12:31:33 +0000