DVA ROZDÍLNÉ POLOČASY = POUZE DVA ZÍSKANÉ BODY!!! LUBY B - - TopicsExpress

DVA ROZDÍLNÉ POLOČASY = POUZE DVA ZÍSKANÉ BODY!!! LUBY B - ŽELEZNÁ RUDA 2 : 2 ( 0 : 2) PK 5 : 3 Branky : Sydorenko Vasyl, Nešpor Jakub Domácí začali aktivně a drželi soupeře na jejich půlce, jenže dvě chyby v obranné činnosti znamenaly vedení hostů 0:2. Domácí bojovali, ale nedařilo se v koncovce. Až po změně stran z první velké příležitosti Vojta Koželuh nastřelil ruku bránícího hráče v pokutovém uzemí a Vasil Sydorenko se trefil z pokutového kopu přesně 1:2. Mladý domácí tým poté vytvořil obrovský tlak, který korunoval vyrovnávacím gólem Kuba Nešpor, když dorážel do odkryté branky Sydorenkovo jedovatou tečovanou střelu. Další pokusy Voráče, Sydorenka, Čipery i Bešty kýženou vítěznou brankou neskončily a šlo se na penalty. Domácí ukázali pevnější nervy a zvlášť za výborný druhý poločas si bod navíc zasloužili!!!
Posted on: Sun, 01 Sep 2013 18:11:27 +0000