Der Spielbericht auf deutsch ist unten im Anschluss an den - TopicsExpress

Der Spielbericht auf deutsch ist unten im Anschluss an den serbischen. Стартна постава: 1 Дејан Радловић 2 Срђан Кошканац 3 Александар Гиновски 8 Живко Колев 9 Милош Тегелтија (капитен) 18 Жељко Самарџић 19 Драган Новић 22 Волкан Агбал 31 Бобан Шаргић 33 Данијел Зарић 45 Томислав Праизовић Резерни играчи: 10 Гилберт Мендоза 15 Драган Тодоровић Игра наше екипе данас је била као и данашње време,од сјаја до очаја.До 30.минута наша игра је била скоро беспрекорна,док између 30. и 65.минута наша екипа као да је утонула у зимски сан.Иначе време данас је било у првом полувремену сунчано,суво и топло,док је у другом полувремену било кишовито,ветровито и хладно.Кренула је ОФК-а као брзи воз и повела већ у првих шест минута са 3:0.До 21.минута су чак повећали предност на 5:0,и таман кад су сви мислили да ће коначни резултат бити можда и 20:0,наши играчи престадоше да учествују у утакмици.Ипак се са резултатом од 6:0 отишло на одмор. У 4.минуту,после асистенције Тегелтије,Шаргић доводи ОФК-у у вођство од 1:0. После соло продора у 5.минуту,Колев постиже гол за 2:0. Већ у 6.минуту Кошканац постиже свој првенац ове сезоне и резултат је 3:0. У 17.минуту Бобан Шаргић постиже свој други гол данас,и из слободног ударца повећава предност на 4:0. Трећи гол Шаргића за 5:0 у 21.минуту,и овог пута му је асистирао Тегелтија. ТСВ Јан Биснау врши своју прву измену у 32.минуту,уместо Никласа Риншедеа (бр.8) ушао је Акин Турасај (бр.14). Жути картон у 43.минуту због приговора судији,добија Алија Бујар (бр.4) У надокнади времена у 45.+1 минуту,Новић постиже гол за 6:0. У полувремену,тренер Митровић уводи у игру Мендозу и Тодоровића уместо Колева и Кошканца. Бледа игра ОФК-е све до 65.минута,када су се наши играчи коначно пробудили и почели опет да играју фудбал. 52.минута Томислав Праизовић добија јавну опомену због прекршаја. Пенал за Биснау у 53.минуту.Акин Турасај шутира и погађа за 6:1. У 56.минуту Зарић добија жути картон за прекршај. У 61.минуту Тенута Ђулио смањује на 6:2 из слободног ударца. У 67.минуту,након асистенције Тегелтије,Мендоза постиже гол.Нови резултат је 7:2. Жути картон у 71.минуту добија Тенута због приговора судији. У 72.минуту Самарџић упошљава Шаргића,који постиже свој четврти гол данас.Резултат је 8:2. Александер Колкер смањује резултат на 8:3 у 75.минуту. Други гол Мендозе у 79.минуту,након асистенције Шаргића,доводи ОФК-у у вођство од 9:3. После прекршаја у 86.минуту,Новић добија јавну опомену. Тачку на данашњу утакмицу ставља,данас беспрекоран,Шаргић са својим петим голом и коначни резултат од 10:3. У неким тренуцима добра игра наше екипе,али има још доста тога што може бити и боље. -------------------------------------------------------------------------- Startaufstellung: 1 Dejan Radlovic 2 Srdjan Koskanac 3 Aleksandar Ginovski 8 Zivko Kolev 9 Milos Tegeltija (Captain) 18 Zeljko Samardzic 19 Dragan Novic 22 Volkan Agbal 31 Boban Sargic 33 Danijel Zaric 45 Tomislav Praizovic Auswechselspieler: 10 Gilbert Mendoza 15 Dragan Todorovic Das Spiel unserer Mannschaft heute war wie das Wetter,bis zur 30.Minute fast einwandfrei,und zwischen der 30.- und 65.Minute als wenn unsere Spieler in einen Winterschlaf gefallen wären.Ansonsten war das Wetter heute in der ersten Halbzeit sonnig,trocken und warm,in der zweiten Halbzeit allerdings kühl,regnerisch und windig. Unsere Mannschaft begann das Spiel erstklassig,bis zur 6.Minute hat sie schon 3:0 geführt.Bis zur 21.Minute erhöhte sie das Ergebnis sogar auf 5:0,und als schon alle dachten dass das Endergebnis bei 20:0 liegen wird,stellte unsere Mannschaft das Fussballspielen ein.Trotzdem ging man mit einer 6:0-Führung in die Halbzeitpause. In der 4.Minute schiesst,nach Vorlage von Tegeltija,Sargic das 1:0. Nach einem Sololauf,erzielt Kolev in der 5.Minute das 2:0. Schon in der 6.Minute erhöht Koskanac,mit seinem ersten Saisontor,das Ergebnis auf 3:0. In der 17.Minute erzielt Sargic sein zweites Tor,nach einem direkt verwandelten Freistoss,zur 4:0-Führung. Sein drittes Tor heute erzielt Sargic in der 21.Minute,erneut nach einer Vorlage von Tegeltija.Es steht 5:0. Der TSV Jahn Büsnau wechselte in der 32.Minute zum ersten Mal,für Niklas Rinschede kam Akin Turasay. In der 43.Minute bekam Alija Bujar,vom TSV Jahn Büsnau,die gelbe Karte wegen Meckerns. In der Nachspielzeit (45.+1 Minute),erzielt Novic das 6:0. In der Halbzeitpause wechselte unser Trainer,Radenko Mitrovic,Kolev und Koskanac aus,für sie kamen Mendoza und Todorovic. Bis zur 65.Minute spielten unsere Spieler schwach,bis sie dann endlich wieder aufwachten und die Initiative übernahmen. In der 52.Minute bekam Praizovic gelb für ein Foulspiel. Elfmeter für Büsnau in der 53.Minute,den Turasay zum 6:1 verwandelt. In der 56.Minute sieht Zaric gelb,wegen Foulspiels. In der 61.Minute verkürtzt Tenuta,nach Freistoss,auf 6:2. Nach Vorlage von Tegeltija,erzielt Mendoza in der 67.Minute das 7:2. Tenuta wird in 71.Minute,wegen Meckerns,verwarnt. In der 72.Minute gibt Sanardzic die Vorlage für Sargic,der sein viertes Tor erzielt.Es steht 8:2. Alexander Kölker erzielt,in der 75.Minute,das Tor zum 8:3. Sein zweites Tor erzielt Mendoza in der 79.Minute,nach Vorlage von Sargic.Das Ergebnis ist 9:3. Nach Foulspiel in der 86.Minute,bekam Novic die gelbe Karte. Den Schlusspunkt,auf das heutige Spiel und das Ergebnis,setzte,der heute fehlerlose,Sargic mit seinem fünften Tor.Der OFK gewinnt das Spiel mit 10:3. In manchen Spielabschnitten spielte unsere Mannschaft sehr gut,aber es gibt auch noch einiges was besser sein könnte.
Posted on: Sun, 27 Oct 2013 20:08:57 +0000