Druga drużyna w niedzielne przedpołudnie doznała klęski z LKS - TopicsExpress

Druga drużyna w niedzielne przedpołudnie doznała klęski z LKS Błękitnymi Pierściec. Gospodarze spotkania wygrali aż 6-0. Po trzech kolejkach LKS II Goleszów ma jeden punkt na koncie i zajmuje dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień goleszowska dwójka podobnie jak pierwsza drużyna ma pauzę w rozgrywkach ligowych. Skład:Felis- Ganiek, Grochal, Glajcar, Górniak- Kuczera, Kożdoń, Forjasz, Gibiec- Pilch(Dytko), Lazar LKS Goleszów pokonał LKS Pogórze 2-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Adrian Gibiec i Przemysław Cieślar. LKS Goleszów odniósł trzecie zwycięstwo w sezonie. Nasz zespół pokonał Pogórze, ale wygrana nie przyszła łatwo. W pierwszej połowie spotkania obie drużyny nie wykorzystały dogodnych sytuacji do objęcia prowadzenia. Drugie czterdzieści pięć minut lepiej zaczęli goście, którzy w 50 minucie strzelili bramkę na 1-0. Na wyrównującą bramkę nie było trzeba długo czekać. Adrian Gibiec strzałem z 16 m pokonuje bramkarza Pogórza. Zwycięska bramka padła w 70 minucie a gola na wagę trzech punktów zdobył Przemek Cieślar, dla którego jest to piąty gol w bieżących rozgrywkach. Dziesięć minut przed końcem spotkania LKS Pogórze miało rzut karny, jednak zawodnik rywali przestrzelił z 11 metrów. Nasza drużyna z dziewięcioma punktami na koncie zajmuje w tabeli czwartą lokatę. Za tydzień czeka nas pauza w rozgrywkach, ponieważ przed sezonem wycofała się Spójnia Górki Wielkie. Skład:Glet-Wiśniowski,Rucki,Nikiel,D.Cieślar-Juroszek(Strządała),Wigezzi,M.Cieślar,A.Gibiec-Obrochta,P.Cieślar
Posted on: Tue, 03 Sep 2013 20:44:04 +0000