Evo i zapisnika jučerašnje utakmice: 26.10.2013. Prvenstvena - TopicsExpress

Evo i zapisnika jučerašnje utakmice: 26.10.2013. Prvenstvena utakmica 5. kolo 2. HRL sjever 2013./2014. RK Viro Virovitica – RK Požega 27:28 (15:19) Suci: Goran Cupek i Robert Kožuhar (Garešnica) Nadzornik: Dražen Golub Gledatelja: 250 RK Viro Virovitica: Šignjar 2, Crljenić 5, Čičak, Gregorić 2, Vašarević 2, Predragović, Peršić, Vrbančić, Rešetar, Poljak 5, Galetić, Berda 4, Mostovac 2, Paljar 5, Đud, Ferenčević. Trener: Marko Crljenić. RK Požega: Čosić, Smojvir, Jurić, Jurković 5, Raguž 8, Balenović 5, Blagojević, Šimić 3, Nekić 2, Đuroković, Krtalić, Rajič, Franjić, Didić 5, Koppi. Trener: Dario Anić. Sedmerci: RK Viro Virovitica 2/2 RK Požega 1/2, Isključenja: RK Viro Virovitica 2 minute, RK Požega 6 minuta Cijelu utakmicu imali smo laganu prednost, a kada bi se i odvojili sa nekoliko golova domaćini ju brzo smanjuju. Najveću prednost na utakmici imali smo pri rezultatu 15:20. U završnicu ulazimo rezultatom 25:28. Zadnjih pet minuta suci nam sviraju tri isključenja, ali ni to nije pomoglo domaćinu, te utakmicu privodimo kraju pobjedom 27:28. Drago nam je vidjeti razigranog Tomislava Raguža koji iz kola u kolo diže svoju formu i koji svojim pristupom igri podiže cijelu momčad. Nakon prošlotjednih devet golova Ilovi, sada je dao osam Virovitici u ovoj neizvjesnoj utakmici. Samo tako nastavi! Luka Jurković, Ivan Balenović i Marko Didić zabili su po pet zgoditaka. Još bi spomenuli da smo igrali bez nama važnog Ivana Štetića, čime je pobjeda još slađa. Nakon ove pobjede skočili smo na sjajno drugo mjesto sa šest bodova, odmah iza nedodirljive Ivančice koja ima četiri više. I dalje nam je statistika odlična što nas u krugu od četiri kluba sa šest bodova (Viro Virovitica, Ivanska, Koprivnica i mi) i diže na drugo mjesto. Primili smo tek gol više od Ivančice, dok smo što se tiče postignutih treći (156), iza Ivančice (172) i Novske (159). Znači – dobra obrana uz efikasan napad! Sada nam slijedi stanka od dva tjedna, nakon koje nam u Požegu 09.11. dolazi Slatina. Bilo bi lijepo upisati tri pobjede u nizu.
Posted on: Sun, 27 Oct 2013 09:48:12 +0000