FC Olymp Gribov-Družstevník Kružľová 4:1(1:0) Zápas piateho - TopicsExpress

FC Olymp Gribov-Družstevník Kružľová 4:1(1:0) Zápas piateho kola sa niesol praktický celý v našej réžii.O výsledku mohlo byť rozhodnuté už v prvom polčase,ktorý sme odohrali na súperovej polovici,avšak nemohúcnosť domácich strelcov držala hostí v hre.Ujala sa napokon až strela Milana Bučka.Druhý polčas bol podobný tomu prvému,len s tým rozdielom,že sme dali góly.Postupne ich pridali Jožko Kaščák,Viktor kundrát a Marcel Bučko.Hostia z jediného útoku,kedy už naši hráči všetci chceli dať gól, korigovali stav.Ostáva veriť,že si naši strelci šetrili góly na nedeľňajší zápas do Radomy.
Posted on: Mon, 09 Sep 2013 04:16:42 +0000