FC Olymp Gribov-Družstevník Ladomírová 2:0 (1:0) Dnešný - TopicsExpress

FC Olymp Gribov-Družstevník Ladomírová 2:0 (1:0) Dnešný zápas sa niesol v našej réžii,len škoda tých šancí,ktoré sme nepremenili.Do polčasu mohlo byť rozhodnuté,len škoda,že svoje šance nepremenili Jaro Šak,Harmada a Jožko Kaščák.Hostia boli behavejší,ale bez šancí.Nám sa pred koncom prvého polčasu podarilo skórovať po centri Goroľa,kedy aj so šťastím dal gól Harmada rovno pod vinkel.Do druhého polčasu sme nastúpili aj so striedajúcim kapitánom Milanom Bučkom,aby sme oživili hru,čo sa aj podarilo.Priniesol oživenie do našej hry,čo vyústilo do množstva šancí,ktoré vypracoval.Postupne ich zahadzovali Harmada 2x,Blicha,Teraz a sám aj Milan Bučko.Vykúpenie prišlo až v poslednej minúte,kedy aj s prispením šťastia skóroval Teraz.Mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom,ale teší aj také výťazstvo ,už len ho potvrdiť v neďeľu v Dubovej.Teší ešte,že sme bez inkasovaného gólu a bez žltej karty.
Posted on: Sun, 25 Aug 2013 19:34:10 +0000