FC Olymp-Šk Mestisko 3:0 (0:0)Nastúpili sme s obmenenou - TopicsExpress

FC Olymp-Šk Mestisko 3:0 (0:0)Nastúpili sme s obmenenou zostavou,čo sa prejavilo aj na ihrisku.Prvý polčas sme mali dostatok šancí na gól,čo bohužiaľ nevyšlo.Šance mali Milan Bučko a brvno trafil Harmada.Do druhého polčasu sme nastúpili ako vymenený,zatlačili sme súpera a po faule na dobre hrajúceho Šaka z priameho kopu perfektne trafil Teraz.Druhý gól pridal Marcel Bučko po rohovom kope koníčkom rovno do siete.Tretí gól sme dali z pokutového kopu,ktorý premenil Jožko Kaščák po faule na Jara Šaka.Musím spomenúť veľmi dobrí výkon navrátilca Jožka Kaščáka,ktorý svoj veľmi dobrí výkon korunoval premenenou penaltou.Všetci navrátilci či už Peťo Zapotocký,Martin Zapotocký,Jaro Šak,alebo Jožko Kaščák sú prínosom pre naše mužstvo.Všetci podali výborný výkon.Jožko Kaščák bol dnes najlepší.
Posted on: Sun, 11 Aug 2013 20:07:02 +0000