FSV Oderwitz 02 - Fsv Neusalza-Spremberg CZ K tomuto utkání - TopicsExpress

FSV Oderwitz 02 - Fsv Neusalza-Spremberg CZ K tomuto utkání jsem se vůbec nechtěl vracet, ale je to stránka pro fanoušky, takže moje osobní pocity musí jít stranou. V sobotu 2.11. se odehrálo utkání mezi třetím Oderwitz a v té době první FSV Neusalza-Spremberg. Očekávalo se vyrovnané, a pohledné utkání a i když tomu výsledek neodpovídá, myslím, že účel obojího byl splněn. Již ve 2 minutě jsme měli obrovskou šanci, když po skvělém uvolnění od Řeháčka šel z menšího úhlu sám na brankáře Thomas Hentschel. Brankáře tzv. oloupal a poté nepochopitelně minul odkrytou svatyni. Poté zhruba na půl hodiny převzali iniciativu domácí. Byli lepší, všude byli dřív a přehrávli nás, leč až na jednu vyjímku, bez výraznější šance. A bohužel právě tato vyjímka znamenal vedení pro domácí, když ve 13. min domácí útočník v samostatném úniku překonal vyběhnuvšího Hanzlíka. Jak jsem psal zhruba do 30. min byli domácí lepším týmem, ale poté nastal zlom. Řeháček totiž z nenápadné akce dokázal srovnat a do konce poločasu jsme byli minimálně vyrovnaným, ale myslím si, že lepším týmem. Do šatny jsme mohli jít s náskokem, neboť rohový kop v 45. min doletěl, až na nohu Řeháčka ale jen dobrý zákrok brankáře domácí uchránil od golu do šatny. Druhý poločas začali velkou šancí domácí, ale naštěstí střela domácího útočníka z vápna šla těsně mimo. Pak jsme měli zhruba 20 min zápas ve své režii a v tomto úseku minimálně dvě velké, ale opravdu velké šance. Nejprve šel ze strany sám na brankáře Richter, ale místo přihrávky na naběhnuvšího Hentschela zvolil střelu do brankáře. A potom Řeháček zcel sám před golmanem střílel podél něj, leč bohužel i podél brány. A troufám si říct, že tohle rozhodlo. Poté vzal do rukou otěže tohoto utkání, nikoliv domácí tým, ale rozhodčí. Aby někdo za stavu 1:1 po abssolutně čistém odebrání balonu na hranici vápna, odpískal penaltu. To ať se na mě nikdo nezlobí, ale to je dost ovlivněný utkání. A aby toho nebylo málo Bursa ještě dostal ČK. Takže dva tresty v jednom a bylo po zápase. Penalta proměněna. A my ve snaze vyrovnat a ještě bez jednoho, důležitého hráče jsme absolutně nestíhali a domácí toho ještě třikrát využili. Mezitím stihl 5eháček nedat penaltu a pak ještě snížit. Tolik v krátkosti k utkání, na který chci co nejrychleji zapomenout. Znamenalo to pro nás první prohru a to hned pětibanánovou.
Posted on: Fri, 08 Nov 2013 16:08:39 +0000