Kedže bohužiaľ naša stránka ešte nefunguje tak ako by mala. - TopicsExpress

Kedže bohužiaľ naša stránka ešte nefunguje tak ako by mala. Prinášame report sem z prvého zápasu v Makove. Makov - Rakytovce 4:1 (1:0) G: 7. Ljubenović, 60. a 86. Číž, 90. Planeta - 75. Hejčík ŽK: Korček - Greško, Kohút, Rafanides Zostava FK Raky: Mráz - Styk (37. Záhradník), Gašpar, Kohút - Kupka, Rafanides, Hejčík, Greško - Fojtík (86. Schmidtmayer), Jobko - Híveš (67. Murín) Vzhľadom na priebeh zápasu, je to pre hostí krutý výsledok. Ale pekne po poriadku v tretej minúte sa hosťujúci Híveš rútil sám na brankára domácich, lenže jeho nedôraznú strelu vykopol na bránkovej čiare vracajúci sa obranca domácich. V 7.minúte ukázal ako sa využívajú šance domáci Ljubenović a strelou k žrdi otvoril skóre. V 21. minúte ukážkový center Greška z ľavej strany našiel osamoteného Híveša no ten z piatich metrov minul. V 33.minúte podobná situácia len z pravej strany centroval Fojtík tentokrát hlavou opäť Híveš minul domácu bránu. Toto hostí mrzelo a v druhom polčase hoci boli lepší domáci efektívnejší. Najskôr v 60. minúte po centri Šusteka a zaváhaní obrany zvýšili na 2:0. Iskierku nádeje vykresal v 75.Hejčík, ktorý strelou z otočky znížil. Definitívne sa však zápas zlomil v 86.minúte keď dlhý pas sa dostal opäť k Čížovi, ktorého nepokryl Záhradník a brankár hostí nešiel do centrovanej lopty a pre domáceho hráča nebol problém z troch metrov trafiť bránu - 3:1. Kalich horkosti si hostia vypili do dna v poslednej minúte zápasu, keď sa aj s prispením brvna presadil Planeta.
Posted on: Thu, 08 Aug 2013 19:25:03 +0000