Marko Meble - HopTopArt.pl do przerwy 0:2 Od ataku rozpoczęli - TopicsExpress

Marko Meble - HopTopArt.pl do przerwy 0:2 Od ataku rozpoczęli meblarze. W trzeciej minucie Adam Samosionek wyłuskuje piłkę i silnym strzałem z lewego skrzydła zdobywa prowadzenie dla swojego zespołu. W 5 minucie bomba Rafała Grzegorskiego trafiła w słupek, a dobitka Bartka Pieca niecelna. Szybki mecz, agresywna walka. Meblarze nie mogą podejść zbyt blisko pod bramkę przeciwnika, dlatego próbują strzałów z dystansu. Niestety większość z nich niecelna. O wiele groźniejsze sytuacje stwarzają hoptopowcy, zwłaszcza ich główne żądła - Samosionek i Piec. Cztery minuty przed końcem dobre podanie Pieca do Rafała Grzegorskiego, ale ten nie dochodzi do piłki. Chwilę później Grzegorski podaje do Bartka Pieca, który umieszcza futbolówkę w bramce. Prowadzenie HTA 0:2. I takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.
Posted on: Wed, 13 Nov 2013 18:16:28 +0000

lass="sttext" style="margin-left:0px; min-height:30px;"> Aisha Mccoy Alexis Jones Alicia Lugrand Alina Wallace Amanda