Másodszor is győzelem 2013. október 26. szombat, 11:35 Írta: - TopicsExpress

Másodszor is győzelem 2013. október 26. szombat, 11:35 Írta: Administrator Az ausztrál juniorválogatott ellen megszerezük második győzelmünket is a felkészülés során. Ahogyan csütörtökön Zalaegerszegen, így most is csupán hét játékos állt Szentendrei Áron vezetőedző rendelkezésére, akinek egyébként munkáját mostantól Barthalos István mellett a Diósgyőrtől érkezett Zsiga Zoltán másodedző segíti. A talákozót végig a mieink irányították, a különbség negyedről negyedre nőtt, a végén azonban ismét kiütközött, hogy kevesen vagyunk, a győzelem azonban így sem forgott veszélyben. Hat Agro-UNI Győr-Ausztrál Juniorválogatott 76-54 (18-11, 21-13, 22-14, 15-16) Győr: Semsei 18/9, Ivanovic 10/6, Laklóth 11, Fejes 8, Diamant 14. Cs.: Mansaré 7, Dobos 8. Szentendrei Áron: - Hasznos mérkőzést játszottunk a fiatal ausztrál válogatottal. Jó volt látni a lányokat a régi, megszokott helyükön játszani. A második félidőben már érződött, hogy kevesen vagyunk ahhoz, hogy csütörtök után szombaton is mérkőzést játsszunk, így szünet után csökkent a hatékonyságunk. Ennek ellenére tudtuk gyakorolni a játékainkat, de az is látszott, hogy a lepattanózásban még fejlődnünk kell.
Posted on: Sun, 27 Oct 2013 21:09:09 +0000

left:0px; min-height:30px;"> Todos passam por momentos ruins em algum momento. A vida não é