Na teškom gostovanju u Subotici, Železničar je zabeležio - TopicsExpress

Na teškom gostovanju u Subotici, Železničar je zabeležio četvrti uzastopni poraz. U okviru 5. kola Druge muške lige Srbije, momci iz Inđije su doživeli neuspeh protiv Spartaka koji se pobedom od 76:56 revanširao svom rivalu. Železničar je odlično otvorio utakmicu i uspeo da posle prvih 10 minuta povede sa 12:18 i činilo se da je na dobrom putu ka uspehu. Ipak, dobar uvod nije trajao već je u nastavku utakmice inđijski tim potpuno pao, dok se Spartak brzo oporavio i ne samo da je nadoknadio zaostatak od 6 poena već je uspeo da dobije drugu četvrtinu sa 29:16 za vođstvo na poluvremenu sa 41:34. Po povratku na teren, Drakulić, Prlja, Milisavljević i ekipa su nastavili da rešetaju mrežicu Železničara u čijim je redovima samo Vukan Živković bio na visokom nivou. Treća deonica ponovo ubedljivo pripada Spartaku sa 21:12 i tada je bilo jasno da su gosti na pragu novog poraza. U poslednjih 10 minuta se ništa veliko nije promenilo, igrači iz Subotice su povećali prednost dok je Železničar morao pognute glave u svlačionucu. Na kraju Spartak – Železničar 76:56. KK Spartak: Milisavljević 19, Sokolović 16, Drakulić 15, Vukolić 10, Prlja 5, Vujičić 5, Matović 4, Danilović 2 KK Železničar: Živković 23 (index 27), Ognjenović 15, Sekulić 9, Marković 5, Bogdanović 2, Bakić 2 MVP utakmice – Vukan Živković, 23 poena, index 27. Sledeći meč Železničar igra u svojoj hali sportova narednog vikenda kada će pokušati da prekine crnu seriju protiv ekipe Radničkog iz Obrenovca.
Posted on: Sun, 03 Nov 2013 19:24:41 +0000