New York Yankees 2-4 Boston Red Sox (a széria állása 1-0 a Red - TopicsExpress

New York Yankees 2-4 Boston Red Sox (a széria állása 1-0 a Red Soxnak) A csapat visszatért a pályára az All-Star szünet után, azonban sok minden nem változott. Zoilo Almontet minden bizonnyal DL-re rakjuk majd, ugyanis a meccsen kificamodott a bokája a fiatal külső védőnek. A run support továbbra sem megy, megint csak 2 pontra voltunk képesek. Lássuk mi történt. A dombon Andy Pettitte kezdett, ismét rosszul. Az első inningben az első Sox játékos aki ütéshez állt, nevezetesen Ellsbury, egyből hazafutást ütött. A második inningben még két pontot feladott AP, így két játszma után már 3-0 volt az állás a hazaiaknak. Utána viszont ahogy lenni szokott szépen visszazökkent Pettitte. A 7. inningben egy outnál rántotta le Girardi, a helyére Shawn Kelley érkezett. Még egy pontot tudott hozni a Red Sox amivel beállította a 4-2es végeredményt. Kelley után Logan és Claiborne is szerephez jutott, azonban egyikük sem tudta feladott ütés vagy séta nélkül lehozni a meccset. Kellett nekünk dicsérnünk a bullpent az All-Star szünet alatt. Ütésben nem történt semmi változás, még mindig nem tudunk. Az a vicc hogy a pitchingnek köszönhetően bőven meccsben voltunk de ma sem tudtunk élni a helyzetekkel. A 8. inningben pl. futók voltak kettesen és hármason is egy out mellett, nem sikerült egyiküket sem hazahozni. Same old story. Gardner egy kétes strike ítélet után a földhöz verte a sisakját mire a bíró kiállította a villámgyors CF-et.(sima ball volt amit az ump bemondott strikenak és így K lett Gardy) Az Almonte DL-ről és egyéb változtatásokról mindjárt kapjátok a friss infókat. Ma este 22:05kor jön a folytatás, a dombra Kurodát küldjük. Hajrá Yankees! ui: már 7 meccsel vagyunk a Red Sox mögött, ez a legtöbb idén eddig
Posted on: Sat, 20 Jul 2013 09:52:55 +0000