PIĘĆ GOLI W SPARINGU Z VICTORIĄ W dzisiejszym sparingu - TopicsExpress

PIĘĆ GOLI W SPARINGU Z VICTORIĄ W dzisiejszym sparingu krośnieńskie Karpaty pokonały występującą w Klasie B Victorię Dobieszyn 5:0. Spotkanie, które rozgrywano 2 x 25 minut przez długi czas nie przynosiło goli, krośnianie mieli wyraźną przewagę, ale nie potrafili umieścić piłki w bramce dobrze spisującej się defensywy rywali i bramkarza Tomasza Białego. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie, trzykrotnie na listę strzelców wpisywał się Bartłomiej Buczek, jedną bramkę zdobył Albert Telesz, a z karnego trafił Marek Fundakowski, który jest blisko gry w Karpatach, trwa jednak oczekiwanie na jego certyfikat, który musi dotrzeć z Cypru, gdzie ostatnio wychowanek Karpat występował.
Posted on: Wed, 25 Sep 2013 18:57:16 +0000