PREDMET: Priopćenje za javnost Nakon lijepog uspjeha - TopicsExpress

PREDMET: Priopćenje za javnost Nakon lijepog uspjeha kadeta,juniora i osvajanja Kup-a NSŽI u obije kategorije sredinom tjedna,prvenstveno nadmetanje nastavile su sve kategorije proteklog vikenda. Odigralo se ukupno osam prvenstvenih utakmicu. Upisano je pet pobjeda jedan remi i dva poraza. U sklopu 10.kola III.HNL-Zapad seniorska momčad je u Labinu nakon vrlo dinamične i zanimljive utakmice osvojila bod protiv NK Opatije , inače trenutno prve momčadi lige. Konačan rezultat bio je 1:1, a jedini strijelac za našu momčad bio je Čudić. Nakon letargičnog prvog poluvremena i minusa od jednog gola,našim igračima pripalo je drugo poluvrijeme u kojem smo nizali prilike pred golom gostiju i iz jednog takvog napada uspjeli izjednačiti,ali za potpuni preokret nismo imali sreće. Mlađi i stariji Pioniri ovoga tjedna odigrali su prvenstvene utakmicu u Fažani protiv NK Mladost. Mlađi su pioniri golovima Poropata i Memćaja pobijedili čvrstog domaćina, rezultatom 2:1,a istim rezultatom pioniri su u zadnjim minutama utakmice uspjeli golovima Licula i Gušića preokrenuti rezultat i svladati domaćina. Nedjeljna prvenstvena nadmetanja prve su započele kategorije U-9,U-11 A u Puli,te momčad U-11 B u Valbandonu. Najmlađa kategorija U-9 je nakon 40 minuta utakmice, ipak morala priznati da su vršnjaci NK Istra-Pula u tom trenutku bili puno bolja momčad. Konačan rezultat utakmice bio je velikih 10:1. Strijelac počasnoga pogotka bio je Božičević. U starijoj kategoriji potpuno suprotna slika. Naši dečki su u svemu deklasirali svoje vršnjake i rezultatom 8:1 naplatili poraz mlađe kategorije U-9. Strijelci za našu momčad bili su Lazarić sa tri zgoditka,te Tenčić,Juričić, Maurić, Sejdijaj i Faraguna sa po jednim. Momčad U-11 B je u Valbandonu također pokazala da su puno bolja momčad od istoimenog domaćina što pokazuje i rezultat od 6:0. Strijelci za našu momčad bili su Karić i Čenaj dva puta i po jednom Šehić i Pappalardo.Popodnevni termin osiguran je za kadetsku i juniorsku momčad koje su gostovale u Poreču. Dok je nastavak dobre forme i kontinuitet pokazala kadetska ekipa deklasiravši vršnjake NK Jadran rezultatom 9:3. Dvostruki strijelci za našu momčad bili su Matković, Alić i Aličajić, u listu strijelaca još su se upisali Radočaj i Miletić. Juniorska momčad nije uspjela ponoviti četvrtak i pobijediti istog protivnika dva puta u četiri dana, iako treba napomenuti vidno oslabljena neigranjem nekolicine standardnih prvotimaca. Konačan rezultat bio je 1:0 za NK Jadran Poreč. Prve prvenstvene utakmice u ovome tjednu odigrati će kadeti i juniori koji će u zaostalim utakmicama II.HNL-Zapad dočekati vršnjake NK Pazinke. Utakmice se igraju u srijedu,30.10.2013. godine sa početkom u 16,00 i 18,00sati. Vikend započinju mlađi pioniri i pioniri koji u subotu, 02.11.2013. dočekuju vršnjake NK Uljanika. Utakmice započinju u 10,00 i 11,30 sati. Popodnevni subotnji termin rezerviran je za seniorsku momčad koja gostuje na Krimeji gdje će pokušati potvrditi dobre igre i rezultate sa zadnje tri utakmice. Utakmica započinje u 14,00 sati. Nedjeljno jutro, točnije u 10,00 i 11,00sati, prvenstveno nadmetanje otvaraju momčad U-9 i U-11 A koje u Labinu dočekuju vršnjake NK Uljanik iz Pule, a sat vremena kasnije druga momčad U-11 također u Labin dočekuje trenutno prvu momčad lige NK Žminj Kanfanar. U terminima od 12,00 i 14,00sati momčadi kadeta i juniora dočekuju vršnjake NK Rovinja. Radi preklapanja satnica utakmica, mjesto odigravanja biti će definirano tokom današnjeg dana.
Posted on: Mon, 28 Oct 2013 09:29:43 +0000