Pasching – Estoril Az első meccsen aratott 2-0-s portugál - TopicsExpress

Pasching – Estoril Az első meccsen aratott 2-0-s portugál győzelem nem mutatja hűen a két csapat közti különbséget. Míg az Estoril 15-ször lőtt kapura, addig az osztrák csapat egyszer sem. A Pasching formáját tekintve sem lehet bizakodó, hiszen 2 győzelem, 1 döntetlen és 2 vereség a mérlegük az elmúlt öt meccsen. A német harmadosztályban 4 meccsen 7 pontot szereztek és 6 gólt lőttek. Otthoni mérlegük viszont jónak tűnik, hiszen 3 győzelem és 2 döntetlen nem rossz teljesítmény az elmúlt 5 mérkőzésen – tegyük hozzá, hogy az osztrák HARMADOSZTÁLYBAN. Az ellenfél a portugál első osztály jelenlegi 4. helyezettje. Az elmúlt 5 meccsükből 4-et megnyertek és egy lett csak döntetlen. Vendégként 2 győzelem (Hapoel Ramat Gan, 0-1 és Arouca 1-2) a mérlegük. Minőségi a különbség a két csapat között és két osztály. Az első mérkőzést fölényét lehet, hogy nem tudja megismételni a luzitán csapata, de valószínűleg ha nagyon akarnának sem tudnának kikapni ellenfelüktől, így sima vendég győzelemre számíthatunk. Egy dolog lehet ellenük, az pedig saját maguk, ha nem veszik elég komolyan a meccset. 047 Pasching – Estoril V 1.66 Fogadási határidő: Cs 20:15
Posted on: Thu, 29 Aug 2013 17:43:54 +0000