Porażka w Lublinie, Karpaty coraz niżej w tabeli Bez punktów - TopicsExpress

Porażka w Lublinie, Karpaty coraz niżej w tabeli Bez punktów wracają z Lublina piłkarze Karpat, którzy dziś ulegli Lubliniance 1:2. Gospodarze już w 7 minucie objęli prowadzenie po golu Patryk Grzegorczyka. Na 2:0 podwyższył Erwin Sobiech, który wykorzystał rzut karny przy którym było sporo kontrowersji. Krośnianie najpierw nie zgadzali się z jego podyktowaniem, a chwilę później gdy zawodnik gospodarzy nie wykorzystał pierwszej próby sędzia zarządził powtórkę, co spotkało się z protestami gości, żółtą kartkę obejrzał Kamil Chmielowski, a na trybuny odesłany został trener Szymon Szydełko. Karpaty szybko odpowiedziały golem Bartłomieja Buczka, jednak mimo przewagi w końcówce meczu nie zdołały doprowadzić do remisu. Lublinianka ostatnie minuty grała w „10″ po czerwonej kartce dla Sobiecha. Lublinianka Lublin – Karpaty Krosno 2:1 (1:0) 1-0 Grzegorczyk (7) 2-0 Sobiech (58 – karny) 2-1 Buczek (62) Lublinianka: Zapał – Kursa, Grzegorczyk, Paździor, Mazurek, Kozieł, Sobiech, Majewski, Ozimek (54. Gąsior), Ścibior (84. Kanarek), Gromba (82. Stępień). Karpaty: Hajduk – Telesz (46. Czopko), Chmielowski, Zajdel, Kozak, Kapuściński, Walaszczyk, Stanisz (78. Kolbusz), Dobrzański (52. Fydrych), Buczek, Kasperkowicz. Sędziował: Michał Ziemba (Rzeszów). Żółte kartki: Kursa, Sobiech – Chmielowski, Dobrzański. Czerwona kartka: Sobiech (88 – druga żółta). Widzów: 200.
Posted on: Sun, 29 Sep 2013 14:46:32 +0000