Poslední výsledky roku 2013 Neděle 1.12. Young Blood - TopicsExpress

Poslední výsledky roku 2013 Neděle 1.12. Young Blood Ostrava - HBC Martinov 1:2 (0:1,1:0,0:1) Ve vyrovnaném zápase rozhodl o výhře půl minuty před koncem Adam Karola. Young Bloody držel v brance dlouho nad vodou člen širšího kádru hokejbalové reprezentace U20 Jonáš Grufík, po tlaku ze závěrečných minut si však tři body odnáší Martinov, který se tímto vítězstvím dostal na třetí místo před Opavu. Young Bloodi přezimují šestí. Detail utkání: hokejbal-ostrava.cz/zapis-o-utkani-131.html HBK Frýdek-Místek - HC Warrioti Havířov 2:3ss (0:0,0:1,2:1) Warrioti v okleštěné sestavě dokázali vybojovat dva body po samostaných nájezdech, když o jejich vítězství rozhodl v šesté sérii Jakub Budáč. Warrioti v utkání ještě necelé čtyři minuty před koncem vedli dva nula, k tomu jim nebyl uznán gól, který zřejmě padl po dorážce rukou, poté však dokázal srovnat stav zápasu nejlepší hráč podzimní části soutěže Martin Wlaka, když branka na 2:2 padla téměř od poloviny hřiště. Havířov si tak dvoubodovou výhrou pojistil druhé místo po podzimu a přiblížil se k průběžně první Dukle, Frýdek pak po zisku jednoho bodu přečká zimní přestávku na páté pozici. Detail utkání: hokejbal-ostrava.cz/zapis-o-utkani-132.html Průběžná tabulka po podzimní části sezóny 2013-2014: hokejbal-ostrava.cz/bailohbl-2013-14-tabulka.html
Posted on: Sun, 01 Dec 2013 17:21:45 +0000