RMSK CIDLINA U-14 - FC SLOVAN LIBEREC U-14 5 : 1 (4:0) - TopicsExpress

RMSK CIDLINA U-14 - FC SLOVAN LIBEREC U-14 5 : 1 (4:0) Česká liga U-14 15.9.2013 MS Nový Bydžov 14,15 BRANKY: 11. Bena, 14. Mahr, 17. Kuneš, 32. Mahr, 42. Novotný SESTAVA: Chlad (50.Firbacher) - Čížek, Vítek, Pilný, V.Doležal - Strnad (45.Novotný), Kycelt (59.Finěk), Bena (52.Macháček), Žahourek - Mahr (39.Pospíšil), Kuneš (59.Galamb) Martin Firbacher, Rostislav Doležal, Petr Kycelt trenéři RMSK: Po úvodní zahřívací desetiminutovce, kdy si hráči zvykali na ,pro ně nezvyklé, prostředí bydžovského městského stadiónu, přišla solidní kombinace dvojice Mahr - Bena a první ligová branka Matěje na velkém hřišti. Vzápětí přišel další klíčový moment. hosté kopali penaltu, kterou Kuba Chlad skvěle zlikvidoval!! A z protiútoku zvýšil Honza Mahr na 2:0. Chvíli po této brance jsme opět hosty dobře napadali a hned z toho byla další branka Ríši Kuneše. Také premiérová. Těsně před přestávkou zvýšil na 4:0 Honza Mahr po přihrávce Martina Pilného. Ve druhé půli vyslal Vojta Kycelt do brejku Honzu Novotného, ten zkušeně obešel i brankáře a do prázdné branky zvýšil na 5:0. Teprve poté jsme dovolili hostům snížit. V závěru jsme ještě několik nadějných šancí nedali. Celkově zasloužená výhra. Při absencích zraněných Poura, Bičištěho, Suchánka a částečně také Fiňka s Novotným, kteří pomáhají staršímu ročníku, je výhra nad Libercem velmi cenná. Všem hráčům patří poděkování. Ve středu jedeme na další" zkoušku ohněm" do Mladé Boleslavy.
Posted on: Mon, 16 Sep 2013 08:49:06 +0000