Rangadót nyert a régi fényében csillogó Alacool! Alacool FC - TopicsExpress

Rangadót nyert a régi fényében csillogó Alacool! Alacool FC - All In 4:1 ( 2:1 ) AFC; BIGOS - SZEMÁN, KOSZONITS,- PÓCSI, TÖRINCSI, SZABÓ F. Csere; NAGY ZS. Pittner J. Gólszerzők; Koszonits, Pócsi, Szabó F. Törincsi. A 3.-ik helyezett találkozott a 4.-ik helyezettel.1pont volt a különbség a két csapat között.Öldöklő harc van a dobogós helyért. Csapatunk mégsem roppant össze a teher és a múlt heti pontvesztés után,s még az sem helyezett terhet csapatunkra,hogy 6-7perc után az ellenfél helyezett a kapunkba,megszerezve a vezetést.Ezután helyzetek itt és ott.Az Alacoolat azt mondta;All In! Koszonits kis idő múlva egyenlített,majd Pócsi zörgette meg hálót.Ezt megelőzte több All In helyzet amit a ma jobb napot és labdát kifogó kapusunk hatástalanított. A második félidőben Szabó Ferenc szögletből szerzett találata nyugtatta meg a kedélyünket és sarkalta ellenfelünket az egész pályás letámadásra ami kedvezett a fiatal csikóinknak.Pócsi úgy ficánkolt ekkor már a pályán,hogy szó szerint az összes ellenfél játékost kicselezte,senkit ki nem hagyva csak a helyzetet amit önmaga alakított ki saját magának. A három pontra Törincsi tette fel a koronát a vége előtt 3perccel. Hogy a buktatókkal teli szezon és a rossz kezdés végén összejön-e a bronz még nem tudni,de az biztos a mai pályán mutatott produkció közelebb áll a valósághoz mint a múlt heti.Ez a produkció bronzot érdemelne!
Posted on: Sun, 06 Oct 2013 21:00:09 +0000