Real Madrid ve finále International Champions Cupu porazil - TopicsExpress

Real Madrid ve finále International Champions Cupu porazil Chelsea 3:1 a Carlo Ancelotti je s prací týmu velmi spokojený. Byl toto nejlepší zápas celé přípravy? Ano, byl. Byl to dobrý zápas, zejména v prvním poločase. Hráli jsme dobře a s intenzitou. Celý tým pracuje dobře v útoku i v obraně. Co říkáte na Cristianův výkon? Cristiano je mužem Realu Madrid. Pro nás je moc důležitý. Dává hodně gólů a pracuje na sobě. Cristiano trenérovi práci hodně usnadňuje. Jsem spokojený, jak trénuje, protože je to profesionál a bere to velmi vážně. A co Casillas? Ve druhém poločase se vytasil se skvělým zákrokem a celkově odehrál dobrý zápas. Ve druhém poločase intenzita nebyla tak dobrá, ale v příštím týdnu se zlepšíme. Rozhodl tento zápas o brankářské jedničce? Nic není rozhodnuté, protože v sobotu bude chytat Diego López a na první oficiální zápas se ještě uvidí. Základní jedenáctka, která dnes nastoupila, může být podobná té, která bude hrát proti Betisu? Chybí nám důležití hráči jako Xabi Alonso, Raphaël Varane nebo Illarramendi. Ale proti Betisu se chystáme postavit dobrý tým. S Mourinhem jste se viděl v šatně. Můžete nám říct, o čem jste se bavili? Že jsem v Realu šťastný a on zase v Chelsea. Může být tento zápas zkouškou na Ligu mistrů? Všechny předsezónní zápasy jsou důležité, protože musíme hrát dobře, protože nás hodně fanoušků sleduje. Pro Madrid to byla fantastická noc. ja aj tak verím Ikerovi teraz mu držte palce nech bude "1" /IKERS/
Posted on: Thu, 08 Aug 2013 08:18:26 +0000