Rukomet 1. HRL 1. kolo Križevčani startali s - TopicsExpress

Rukomet 1. HRL 1. kolo Križevčani startali s pobjedom KTC-KOZALA 28:26 (17:11) KRIŽEVCI GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. Gledatelja: 100. Suci: Knežević i Tunuković (obojica Vrpolje). Nadzornik: Mijo Barinić (Zagreb). KTC: Bogdan, L. Katavić, N. Predojević 4, Masnec, Pećina 3, Babić 7 (1), R. Predojević 1, Kemenović, Nemčić, Zorko, Jelenić 5 (1), Bošković, Kamenar, I. Katavić, Lovrenčić 8 TRENER: Dragutin Miklečić KOZALA: Ćaćan, A. Dunato 5, Vukelić, Sertić 3, Briški, Vladika, Jeličić, Matanović 2, Sorić, A. Tomić, Crnić 1, F. Tomić, Deak, Kalač 3, Buneta 12 (7) TRENER: Darko Dunato SEDMERCI: KTC 3 (2), Kozala 8 (7), ISKLJUČENJA: KTC 14 minuta, Kozala 8 minuta. IGRAČ UTAKMICE: Rene Lovrenčić Na prvi pogodak čekalo se do isteka 4. minute kada je gostujuću mrežu načeo Babić iz sedmerca. Odlični Bošković brani sedmerac Matanoviću i u 8. minuti KTC vodi 3:0. Kozala tek u 11. minuti postiže pogodak iz sedmerca. Križevčani uspijevaju do poluvremena steći značajniju prednost koja se kretala od 4 do 6 pogodaka. Gosti su energičnije i odlučnije ušli u drugi dio susreta i nisu dopustili ni trenutak opuštanja domaćim rukometašima koji su u nastavku utakmice načinili puno grešaka. U 40. minuti primakli su se na samo dva pogotka zaostatka. Minutu kasnije imali su dva igrača više na parketu, a primili su pogodak od Lovrenčića u protunapadu. U 44. samo 19:18 za KTC, ali i dva igrača više u igri. Takvu prigodu nisu propustili i ponovo su stekli osjetniju prednost pogocima Lovrenčića i R. Predojevića, a iznimno značajne pogotke postiže i Pećina. Tu, međutim, nije bio kraj. U 54. minuti 24:23, ali je spretan N. Predojević za 25:23. Gosti odmah uzvraćaju, 25:24 i u posljednjih pet minuta vodi se velik boj za svaku loptu, svaki pogodak. Jeleni u 57. pogađa za 27:25, ali gosti se ne kane predati i ubrzo je 27:26. Gosti su u posljednjoj minuti imali prigodu za izjednačenje, ali su bili brzopleti u napadu, a njihovu sudbinu je zatim zapečatio Lovrenčić. Kod domaćina su prednjačili Lovrenčić i Babić, a kod Kozale su ponajbolji bili vratar Sorić i Buneta. M. Novosel
Posted on: Sun, 22 Sep 2013 17:34:30 +0000

Icom IC-F6011 UHF 400-470MHz 50W 8 CHANNELS Mobile Radio 9UZ6IQ85