SINGLE 1 + INFO: 20:45h Steaua Bucharest - Chelsea TIP: 2 - TopicsExpress

SINGLE 1 + INFO: 20:45h Steaua Bucharest - Chelsea TIP: 2 (1,8) X/2 ( 4,5) Ovo moram odigrati ! Svaka čast Rumunjima na dosadašnjim igrama u Rumunjskom prvenstvu, ali Liga Prvaka je ipak druga dimenzija. To su najbolje osjetili u Gelzenkirchenu, kad ih je Schalke pobjedio 3:0 ! Chelsea je na svom terenu doživio neviđenu blamažu od Basela 1:2 ! Tako, da ukoliko "plavci" sa Stamfford Bridgea žele proljeće u Europi, ovdje jednostavno moraju pobjediti ! Neće im biti lako, to svakako, ali ipak moramo biti realni i reći da Chelsea ima nekoliko nogometnih "vanzemaljaca" u svom timu, koji utakmicu mogu rješiti jednim potezom. Jose Mourinho želi pobjedu i vjerujem da će doći do nje,. Da dodam, ono što sam primjetio i što bi moglo da igra važnu ulogu u današnjoj utakmici. Naime, Steaua igra dobro 1 poluvrijeme, očito dok imaju snage ili koncentracije, neznam šta im se događa, ali pogledajte ove utakmice: U prvoj utakmici koji je Steaua igrala na svom terenu protiv Legie vidjena su dva poluvremena. U prvom Steaua je razbila Legiu, dok su u drugom jedva uspeli da sačuvaju remi (1-1). Na revanš utakmici dali su brza dva gola što im je omogućilo da rasterećenije igraju, ali opet ni tada nisu mogli do pobjede već ponovo do remija (2-2). Protiv Schalke-a u prvom kolu, prvi deo susreta je završen bez golova dok je u drugom poluvremenu bilo 3-0 za domaćina. Chelsea će to Naravno kazniti ! Početni sastav Steaua Bukurešť: Tătăruşanu - Georgievski, Szukala, Gardoş, Latovlevici - Bourceanu, Pintilii - Popa, Stanciu, Tănase - Piovaccari. Početni sastav Chelsea FC: Čech - Ivanović, Cahill, Terry, Cole - Ramires, Lampard -Mata, Oscar, Schürrle - Torres. Prvi tip je sigurniji, dok je drugi za neki manji ulog ili u sistemu. Ajmo skupit 10 lajkova pa izbacujem novu analizu.
Posted on: Tue, 01 Oct 2013 12:54:03 +0000