SK NAČERADEC – DIVIŠOV 1:2 Hned v úvodu mohli hosté - TopicsExpress

SK NAČERADEC – DIVIŠOV 1:2 Hned v úvodu mohli hosté dvakrát skórovat, ale brankář Humpolík byl proti. Domácí se oklepali a udeřili. Nejprve Vobořil po přihrávce Jeništy přestřelil odkrytou branku Divišova, aby ve 33. minutě sešteloval mířidla a po dorážce otevřel skóre. O chvíli později mohli hosté vyrovnat, ale penaltu Humpolík chytil. Přesto ještě do poločasu kapituloval po střele Jíši. Po změně stran unikl z ojedinělého protiútoku hostů Zd. Pekárek a otočil stav na 1:2. Po zbytku zápasu byli domácí lepším týmem, ale dvakrát Jeništa a Suchopar tutovky zazdili, a proto si domácí nováček na body si musí ještě počkat. Branky: 33. Vobořil – 42. Jíša, 53. Zd. Pekárek. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. SK Načeradec: Humpolík – Franc, Novák, Štamberg, Strnad – Urban, Čáp, Pokorný, Suchopar – Vobořil, Jeništa. Střídal: Smetana. Divišov: J. Hanuš – Hanuš Martin, Jíša, Svoboda, Vávra, Macháček, Vondrák, Zd. Pekárek, Lehán, Campodonico, Marek Hanuš. Střídali: Blažíček, Štěpnička, L. Svoboda. Více zde: sknaceradec.webnode.cz/news/sk-naceradec-telovychovna-jednota-jawa-divisov-1-2-1-1-/ Vytvořte si vlastní stránky zdarma: webnode.cz
Posted on: Wed, 04 Sep 2013 21:43:44 +0000