Samimi Bulmadığım Kimseyi umursamıyorum. İnsanların hakkımda ne düşündüklerine değer vermiyorum. Sizin doğrularınıza boyun eğmektense, kendi yanlışlarımın arkasında durmayı tercih ederim. Ve yaptığım şeylerin hesabını vermek zorunda da değilim. Vaktinde çok bedel ödedim. Eğer sevecekseniz beni böyle sevin. Yalnızlıktan korkan da biri değilim, merak etmeyin... ( ,
Posted on: Mon, 09 Dec 2013 14:04:04 +0000