Sezon rozpoczęty od porażki W pierwszym spotkaniu tego sezonu - TopicsExpress

Sezon rozpoczęty od porażki W pierwszym spotkaniu tego sezonu ulegliśmy jednemu z faworytów rozgrywek Sparcie Grodzisk Maz. Spotkanie od początku nie układało się po naszej myśli, traciliśmy punkty seriami, a gospodarze systematycznie powiększali nad nami przewagę. Niestety przyjęcie nie było tego dnia naszą mocną stroną i Spartanie co i rusz częstowali nas trudną mocną zagrywką. Jeśli już nam się udawało odebrać, zazwyczaj byliśmy daleko odrzuceni od siatki co powodowało trudności w rozegraniu jak i zakończeniu akcji udanym atakiem. Pierwsze dwa sety właściwie bez historii, przegrane do 19 i 17 . W trzecim secie zdecydowalismy sie na roszady w składzie (Rusinowicz zastąpił Sapigórskiego)co niewątpliwie ożywiło nasz zespół. Przez całą partię prowadziliśmy wyrównaną grę co pozwoliło nam na objęcie prowadzenia 24-20. Spartanie jednak nie dali za wygraną i przy naszej niewątpliwej pomocy doprowadzili do równowagi po 24. W decydującym momencie zachowaliśmy zimną krew i brakujące dwa punkty znalazły się na naszym koncie. Czwartą partię zaczeliśmy blado i pozwoliliśmy rywalowi odskoczyć na sześć punktów (9-3) i pomimo rozpaczliwych prób odrobienia strat, Spartanie ze stoickim spokojem doprowadzili przewagę do końca seta, wygrywając go jak i cały mecz zdecydowanie zasłużenie. Sparta Grodzisk Maz.-BOSSA Olymp Błonie 3-1 (25-19,25-17,24-26,25-20) OLYMP Stańczak(c),Zakrzewski,Wójcik,Woźnicki,Trochimiak(MVP),Sapigórski oraz Rusinowicz,Kmiecik
Posted on: Sun, 06 Oct 2013 08:56:27 +0000