TJ FC Olymp Gribov - FK Bukovce 2:2 (1:2) Hostia nastúpili na - TopicsExpress

TJ FC Olymp Gribov - FK Bukovce 2:2 (1:2) Hostia nastúpili na zápas bez svojich opôr Panika, Hurneho a Kureja ale zato s navrátilcami M.Kaščakom a Janočkom. Kermešovske derby sa hralo na výborné pripravenom trávniku za fantastickej atmosféry k čomu pomohli aj domáci ULTRAFANS. Do zápasu lepšie vstúpili domáci ktorým patrilo viac z hry, hostia hrozili hlavne brejkmi a hneť prvú gólovú šancu využil A.Palička keď po krásnej pätičke Kaščaka otvoril skóre. Domáci naďalej potvrdzovali svoju kvalitu čo vyústilo do vyrovnavacieho gólu . V 25. minúte došlo k nútenému striedaniu Melnika ktorého nahradil Hačník V 30. minúte spálil veľkú šancu hosťujúci Janočko ale o päť minút svoju chybu napravil keď vyškolil domácu obranu a nedal šancu brankárovi Mulikovi a poslal hosti do vedenia, ten istý hráč mohol zvýšiť na dvojgolovy rozdiel keď pálil spoza jedenástky ale lopta neprešla do brány cez hrbu domácich obrancov. Do druhého polčasu nastúpili hostia s ambíciou udržať polčasové víťazstvo čo sa im nepodarilo po diskutabilnom odpískaní pokutového kopu ktorý premenil odchovanec Bukovskeho futbalu J. Kašcak. Hostia naďalej hrozili hlavne brejkmi ale cez dobre organizovanú obranu nedokázali prejsť očo sa hlavne pokúšali Kmiť a Blanar. Domáci sa snažili v závere zápasu strhnúť víťazstvo na svoju stranu ale bojovný Bukovčania im to nedovolili a tak domácim spôsobili prvú stratu bodov v tejto sezóne. Zostava Bukoviec: M.Blanar - Kalauz K.Palička Melnik Kasenčak - Bučko Z.Blanar Kaščak A.Palička - Janočko Kmiť Striedali: Hačnik S.Blanar M.Blanar
Posted on: Sun, 06 Oct 2013 17:42:49 +0000