TJ FC Olymp Gribov:TJ Hviezda Baňa 1:0(0:0) Chcem skomentovať - TopicsExpress

TJ FC Olymp Gribov:TJ Hviezda Baňa 1:0(0:0) Chcem skomentovať dnešný zápas,ale naši útočníci asi majú dovolenku.Toľko šancí,čo majú a zahodia ich,je až na zaplakanie.V prvom polčase sme nepremenili množstvo šancí,čo sa mi už nechce písať,lebo sa to opakuje už šesť kôl.Chvála bohu,že obrana s brankárom pracuje na 100 percent.Musím skomentovať,že sme o ten jeden gól boli lepší,hlavne v prvom polčase,kedy sme hostí zatlačili a bolo len otázkou času,kedy dáme gól.Žiaľ nevyšlo.V druhom polčase sme išli čisto na víťazstvo,kedy sa podarilo skórovať Marekovi Blichovi,po sóle z polovice ihriska.Po tomto góle prebrali iiniciatívu na ihrisku hostia,ale len po šestnástku,bez vážnejšej šance.Získali sme tri body,ale musia sa naši útočníci už konečne zobudiť
Posted on: Sun, 22 Sep 2013 18:53:59 +0000