Victorie la revenire: 3-1 cu FC Balș, după ce au fost conduși - TopicsExpress

Victorie la revenire: 3-1 cu FC Balș, după ce au fost conduși la pauză cu 1-0, prin golul marcat de fratele fostului atacant al Științei, Claudiu Niculescu, din penalty, în minutul 32. Egalarea a venit de la nou intratul Claudiu Bălan, care a reușit un eurogol, direct în vinclu, în minutul 62, pentru ca 8 minute mai tîrziu Frăsineanu să înscrie direct din lovitură liberă. Scorul final a fost stabilit de Rioșanu, în minutul 89. Antrenorul Nicolo Napoli a început partida într-un 4-4-2, format din: Hotoboc – Mitic, Acka, Cosic, Bușu – Goge, Dorel Stoica, Mîrzeanu, Nicolae – Stoianof, Jacsik. Au mai intrat pe parcursul jocului Preda, Săceanu, Rioșanu, Ciocîrlă, Bălașa, Stănia, Frăsineanu, Bălan, Dinu, Corrace, Avram și Adrian Mititelu junior.
Posted on: Wed, 31 Jul 2013 18:06:23 +0000

eight:30px;"> Tommy Hilfiger Womens 1781488 Analog Display Quartz Gold Watch @