W miniony piątek tj. 30.08.2013 trampkarze KS Orkan Dąbrówka - TopicsExpress

W miniony piątek tj. 30.08.2013 trampkarze KS Orkan Dąbrówka Wielka roczniki 1999 i 2000 rozegrali swoje mecze sparingowe poniżej szczegóły. Trampkarze 1999 KS Orkan Dąbrówka Wielka – Tarnowiczanka Stare Tarnowice 2:1 Bramki: Adrian Pytlik, Krzysztof Tyl Skład Orkanu 99: Bujak, Wymysło, Zieliński, Franielczyk, Danecki A., Danecki S., Magdziak, Tyl K., Kazuś, Eliasz, Gacki, Zabój, Poloczek, Glanc Przypominamy że w minionym sezonie 2012/2013 zespół Tarnowiczanki Stare Tarnowice... ...zajęła 2 miejsce w rozgrywkach ligowych trampkarzy rocznika 1999. Nasz drużyna w meczach ligowych uzyskała następujące wyniki: Orkan – Tarnowiczanka 0:5, Tarnowiczanka – Orkan 1:1 Trampkarze 2001 KS Orkan Dąbrówka Wielka – Szombierki Bytom 2:6 Bramki: Jakub Painta, Kamil Łapa Skład Orkanu 01: Wójcik, Rozkosz, Trela, Kocyba, Pieczyk, Stanik, Golda, Łapa, Skórka, Kołodziej, Próba, Painta, Jakubowski, Tyl P., Woźniok, Wieczorek, Koryciorz, Żak, Wargacki, Magnicki, Piech W minionym sezonie 2013/2014 drużyna Szombierek I Bytom zajęła 2 miejsce w rozgrywkach ligowych trampkarzy 2001. Tylko do przerwy nasi trampkarze toczyli wyrównany pojedynek, po przerwie goście przejęli inicjatywę i swoją wyższość na boisku potwierdzali kolejnymi bramkami. W meczu wydawało się, że groźnej kontuzji nabawił się zawodnik Orkanu Julian Skórka jednak po oględzinach lekarza okazało się, że to tylko lekkie stłuczenie kolana, tak więc Julkowi życzymy szybkiego powrotu na boisko.
Posted on: Sun, 01 Sep 2013 02:21:19 +0000