W niedzielę przyszło nam się zmierzyć z trasą w Rawie - TopicsExpress

W niedzielę przyszło nam się zmierzyć z trasą w Rawie Mazowieckiej organizowaną przez Mazovia MTB. Do Rawy wyruszyliśmy o godz. 09:15 z Mokotowa w składzie: Rafał Wróbel, Marcin Wasilewski i Katarzyna Wasilewska. Trasa przebiegła sprawnie i po godzinie byliśmy już pod miasteczkiem. Do startu zostało ok. 40 minut co starczyło akurat na przebranie się, zjedzenie przed startowego banana :) oraz ruszenie się do miasteczka aby pojawić się w sektorach. Początek trasy jak zwykle szybki ok. 38-40 km/h przez ulice Rawy. Ogólnie trasa była szybka, płaska i brakowało na niej jakiś większych górek czy innych przeszkód. Tylko końcówka trasy, która biegła w okolicach samej Rawy pokazała ciekawe przejazdy i zjazdy (nie które na prawdę ostrawe :) ). Na mecie pierwszy pojawił się Rafał Wróbel, który uzyskał czas 02:19:26 i zajął 66 miejsce w kat. M3. Drugi na mecie był Marcin Wasilewski, który z czasem 02:31:46 zajął 84 miejsce w kat. M3. Ostatnia w tym dniu na mecie była Kasia Wasilewska z czasem 02:39:10 zajęła 5 miejsce w swojej kategorii. Ogólnie wyścig nie należał do najbardziej udanych - drużyna spadła o 5 miejsc w klasyfikacji i zajmuje 39 miejsce. Nasi zawodnicy utrzymali swoje miejsca w generalce lub poprawili swoje wyniki oraz utrzymali się w swoich sektorach. Ogólnie wyjazd należy uznać za udany chociaż ostatnie 15 km padał już mocniejszy deszcz, przez co trzeba było się szybko zbierać aby nie dać się chorobie - o co w przemoczonych strojach nie było łatwo. Zapraszam na następny wyścig, który odbędzie się 22.09.2013 w Nowym Dworze Mazowieckim. Pozdr. Marcin Wasilewski
Posted on: Mon, 16 Sep 2013 08:43:45 +0000