Zwycięstwo w ostatnim meczu kontrolnym Unia Nowa Sarzyna - - TopicsExpress

Zwycięstwo w ostatnim meczu kontrolnym Unia Nowa Sarzyna - Francesco Jelna 7:2 bramki dla Unii: - Gnatek (5x), Fil, Klocek skład Unii: Żuraw - Kręcidło, Pieróg, Bieńkowski Daniel, Klocek - Fil, Błajda, Bielak, Bieńkowski Dawid - Gnatek, Waliłko. po przerwie zagrali: Dudek, Urban, Filip, Zastawny. Zwycięstwem 7:2 zakończył się ostatni sparing piłkarzy Unii przed inauguracją sezonu. Strzelecką formą w dzisiejsze popołudnie zaimponował Dawid Gnatek, który pięciokrotnie pokonał bramkarza z Jelnej. Wcześniej, w niedzielę 28 lipca Unia brała udział w eliminacjach turnieju piłkarskiego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Tarnogórze, gdzie odniosła dwa zwycięstwa: 3:0 z zespołem KS Majdan Łętowski oraz 5:0 z Kłyżem Tarnogóra. Spotkania odbywały się dwa razy po 20 minut. Ligowe zmagania Unici rozpoczną w niedzielę 4 sierpnia w Pysznicy, gdzie zagrają z tamtejszą Olimpią prowadzoną przez Piotra Brzezińskiego. Początek spotkania o godz. 18:00.
Posted on: Wed, 31 Jul 2013 19:01:40 +0000