**** blonda****. Home » Fotbal Intern » Cupa - TopicsExpress

**** blonda****. Home » Fotbal Intern » Cupa Romaniei » Rapid s-a calificat în 16-imile Cupei României, după ce a trecut de FC Voluntari, după prelungiri Rapid s-a calificat în 16-imile Cupei României, după ce a trecut de FC Voluntari, după prelungiri Rapid a reuşit să se califice în 16-imile Cupei României, după ce a trecut de FC Voluntari după prelungiri, scor 1-0. Unicul gol al meciului a fost marcat de Alex Coman, în minutul 103. Giuleştenii au putut conta pe Daniel Pancu, care s-a accidentat la încălzire. În locul său, Sandu Tăbârcă l-a trimis în teren pe Doman. Rapid a terminat meciul în 9 jucători, după ce Andrei Simion şi Coman au fost eliminaţi. Şi gazdele au avut un om eliminat, Sorin Rădoi lăsându-şi echipa în inferioritate numerică. La meci au asistat aproximativ 2.000 de fani ai Rapidului. Echipele de start: Rapid: Drăghia - Voicu, Tanc, Păun, Stoica - Ad. Grigore, Selagea, Al. Coman, Doman - Ioniţă, Ciolacu Voluntari: Botaş - Irimia, Rădoi, Mitache, Maxim - Muscă, Suciu - Cureteu, Tănase, Ganea - Marinkovic
Posted on: Tue, 10 Sep 2013 18:43:48 +0000