Áčko: TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany - Slovan Halič 5:1 - TopicsExpress

Áčko: TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany - Slovan Halič 5:1 (2:0) góly: Pisár 2, Benko 2, Thuza - Kanát ŽK: Benko, Škorňa M. Zostava TJ Slovan: Podhora - Slížik, Repka P., Cibuľa J., Bakša B. - Nosáľ, Pisár R., Thuza (80. min. Ľupták), Benko - Ďalog M. (71. min. Škorňa M.), Dóša Zostava Halič: Mikuš - Paľaga, Nosáľ, Segeč, Líška - Pročko M., Kováč, Turek, Slovák - Cerovský, Kanát (Štěpaník, Pročko P.) Naši chalani dnes nastúpili s odhodlaním zaknihovať tretie víťazstvo v rade. Úvode boli aktívnejší hostia, no nič z toho nevyťažili. Pre polčasom naši strelili 2 góly a išli do šatní s pohodovým náskokom 2:0. V druhom polčase naši ovládli hru a pridali ďalšie tri góly. Hostia už len skorigovali na 4:1. V zápase nastúpil v 71. minúte ďalší mladý ešte len 16 ročný Marek Škorňa, čo je v posledných rokoch populárny a veľmi dobrý pozitívny trend domáceho trénera a vedenia tímu. V tejto sezóne už v základe nastupuje 16 ročný Kubo Cibuľa. V minulosti v tomto veku nastúpili aj Nosáľ, Ivan Markotán, Vlado Šustek, Michal Ďalog a ďalší.
Posted on: Sun, 06 Oct 2013 17:24:03 +0000