ŽIACI: - po bojovnom výkone, prišla druhopolčasová odmena, na - TopicsExpress

ŽIACI: - po bojovnom výkone, prišla druhopolčasová odmena, na vedúce Tomášovce to však nestačilo TJ Slovan Hrnčiarske Zalužany - Slovan Tomášovce 2:5 (0:3) Góly TJ Slovan: Janíček 2 Zostava TJ Slovan: Kováč - Husár J., Antal M. (C), Janíček, Nociar - Talán A., Krovina, Talán D., Markotán M. - Talán V., Cibuľa R. Zápas začali lepšie hostia, ktorý prišli s vyspelým tímom, chlapci s Tomášoviec boli mocnejší a aj futbalovejší. V 4. minúte otvorili skóre hostia po chybe domácej obrany, keď lopta zastala v mláke, Antal ju podbehol a hosťujúci hráč sám pred Kováčom nemal problém otvoriť skóre, 0:1. Hra sa následne vyrovnala aj keď hostia mali z nej viac, nastreli tyč a neraz musel na čiare zasahovať náš obranca. V 22. minúte kopali naši chlapci priamy kop, Krovina krásne zakrútil na Cibuľu, ten krásnym volejom skóroval, no podľa hlavného rozhodcu z ofsaidu! Z následného brejku hostia strelili druhý gól, po peknom vysunutí hosťujúceho útočníka, 0:2. Naši boli v tejto fáze hry zaskočený, hostia ich zatlačili a vynikajúco chytajúci Kováč sa v bráne mal čo obracať. Chlapci v 35. minúte dostali aj smolný gól do šatne, keď prvú strelu vyrazil bravúrne Kováč, ale na dorážku už nedotiahol., 0:3. V druhom polčase hostia prestriedali až štyroch kvalitných hráčov, no aj ich striedačka mala požadovanú kvalitu, aj keď nie až takú. Naši sa osmelili, no opäť po zbytočnej chybe obrany a chybnom postavení brankára zvýšili hostia strelou z boku na 0:4 v 41. minúte. Druhý polčas bol hlavne boj nášho najlepšieho strelca Krovinu, s obranou hostí, viackrát sa prebil pred brankára no nezakončil presne. V 58. minúte krásna strela hosťujúceho kapitána a rodil sa debakel, 0:5. O dve minúty však náš Janíček zachytil rozohrávku brankára, sám potiahol a od tyčky znížil na 1:5, pekný moment domácich. V 69. minúte opäť Ďuri Janíček, pekne si prebral loptu na kraji pokutového územia si poradil v súboji jedna na jedna a popri brankárovi znížil na 2:5. Tento zápas naznačil kde sú naše nedostatky, hlavne v pozornej hre zo zadu a lepšej kombinácii. Tento rok sa so žiakmi lúčia kapitán Miro Antal a šikovný stredopoliar Domino Talán.
Posted on: Sun, 23 Jun 2013 14:54:06 +0000