Žiacka liga, basketbal kategória staršie žiačky odvetná - TopicsExpress

Žiacka liga, basketbal kategória staršie žiačky odvetná časť. BK ŠKP Banská Bystrica A - BKM Piešťany 52:48 (28:25) štvrtiny: 10:10, 18:15, 10:9, 14:14.V zápase sme nastúpili bez najlepšej hráčky Izabely Grňovej, pre zranenie a bez D.Krkošovaj.Po vyrovnanom priebehu súper lepšie zvládol koncovku.Treba ešte spomenúť výborný výkon rozhodcov. Bodovali: T. Bábiková 17, A. Kotulová 11, T. Tarabová 10, T. Moravanská 6, N. Vadíková 2, P. Tapušíková 2. Nebodovali Z. Bojnanská a L. Sigetová. KK ŠKP Banská Bystrica B - BKM Piešťany 47:62 (23:24) štvrtiny: 21:9, 2:15, 14:28,10:10.V nedeľnom zápase sme podcenili súpra,ktorý ešte nevyhral a aj za prispenia rozhodcov sme prehrali prvú štvrutinu o 11 bodov.Potom nastal obrat a poslednej štvrtine sa už len dohrávalo.Zahrali si všetky dievčatá.Skvelým výkonom sa prezentovala Táňa Bábiková,ktorá zaťažila konto súpera 29.bodmi.Ďalej bodovali:N. Vadíková 16, A. Kotulová 7,T. Moravanská 6, P. Tapušíková 3, L. Sigetová 1. Nebodovali: T. Tarabová, Z. Bojnanská. Chýbali I. Grňová a D. Krkošová.
Posted on: Sun, 01 Dec 2013 19:08:31 +0000