Županijska nogometna liga 7. kolo Tomislav je prekinuo crni niz u - TopicsExpress

Županijska nogometna liga 7. kolo Tomislav je prekinuo crni niz u prvenstvu Vrijedni bodovi Žabnjana TOMISLAV-DRAVA 2:0 (1:0) TUČENIK-Igralište SRC Graničar. Gledatelja: 50. Sudac: Mario Stanić (Koprivnica). Pomoćnici: Igor Prepolec (Križevci) i Alen Dedi (Podravska Selnica). STRIJELCI: 1:0 V. Bukal ( 30 - 11m) 2:0 Gašparov (80) TOMISLAV: Tkalčec, Ivezić, Petračija, Vedran Bukal, Selak (Mršić), Sičaja, Kolarić (Rudelić), Slaven Bukal, Žganec (Gašparov),Jakšinić (Bartol), Kusobrak TRENER: Vedran Bukal DRAVA: Zoran Vlah, Trupina, Maurović, Baltić, Hrenić (Klasan), Pavešić (Jurkić), Kučanda, Horvat (Matijaković), Matijašec, Nino Vlah, Čiković TRENER: Želimir Mešnjak ŽUTI KARTONI: Selak, Sičaja i Mršić kod Tomislava, a Hrenić, N. Vlah i Matijašec kod Drave IGRAČ UTAKMICE: Vedran Bukal Žabnjani su nastupili u znatno oslabljenoj, „desetkovanoj“ postavi zbog „kartoniranja“, a Novigrađani su tijekom tjedna odigrali povijesnu utakmicu u kupu sa Cibalijom i poprilično se potrošili. Obje su momčadi, na neki način, bile zbog toga u otegotnim okolnostima. Igrači Tomislava bolje su se snašli po kišovitom vremenu i skliskom travnjaku u iznimno borbenoj utakmici. Poveli su iz kaznenog udarca nakon igranja rukom gostujućeg igrača, imali su i nekoliko dobrih prigoda, a Drava je bila najopasnija u prekidima. Jedan takav njihov pokušaj izvrsno je obranio Tkalčec. U nastavku utakmice domaćin je bio nešto konkretniji, a plod takve igre je i pogodak jokera s klupe Gašparova tek što je ušao u igrau za 2:0 i iznimno značajnu pobjedu momčadi iz Svetog Ivana Žabna. U 65. minuti gosti su tražili jedanaesterac, ali je sudac procijenio da se nije radilo o prekršaju. Tomislav je i u sljedećem kolu domaćin jer im na ogled dolaze Picoki.(mn)
Posted on: Sun, 29 Sep 2013 13:40:01 +0000