Polacy w Europie • Bayern Leverkusen wygrał 6:1 w Pucharze - TopicsExpress

Polacy w Europie • Bayern Leverkusen wygrał 6:1 w Pucharze Niemiec. Sebastian Boenisch rozegrał cały mecz, Arek Milik poza kadrą • TSG 1899 Hoffenheim rozbiło piątoligowe SG Aumund-Vegesack 9:0 w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec. Eugen Polanski rozegrał całe spotkanie • BVB pokonało SV Wilhelmshaven 3:0. Kuba przesiedział cały mecz na ławce, " Lewy " grał 90 minut i strzelił bramkę • 1.FC Kaiserslautern rozgromiło w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec Neckarsulmer SU 7:0. Ariel Borysiuk cały mecz na ławce • VfL Bochum wygrało 3:1 z Bahlinger SC. Piotr Ćwielong rozegrał całe spotkanie i strzelił dwa gole!! • Barnsley FC przegrało w pierwszej kolejce Championship ze spadkowiczem z Premier League, Wigan Athletic, 0:4. Tomasz Cywka cały mecz przesiedział na ławie • Brighton & Hove Albion przegrał 1:2. Tomasz Kuszczak rozegrał cały mecz • Nottingham Forest wygrał 1:0 z Huddersfield Town. Tomasz Majewski cały mecz spędził na ławce • Terek Grozny przegrał z Dynamem 1:0. Marcin Komorowski i Maciej Rybus. Rybus boisko opuścił w 24 minucie z powodu kontuzji. Na jego miejsce wszedł Maciej Makuszewski • PSV wygrało z ADO Den Haag 3:2. Tytoń cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych [Maciek[
Posted on: Sat, 03 Aug 2013 20:05:11 +0000